سایت وبلاگی "یزد تو" نوشت:

آقای ترامپ ممنون هستیم

نویسنده ابرکوهی نوشت: خدماتی که ترامپ به ایرانی ها ارایه خواهد کرد شاید در طول دوره ارتباطات دو کشور کم نظیر باشد به شرط آنکه دستگاه دیپلماسی ما هوشمندانه از این فضا استفاده کند.
سایت وبلاگی "یزد تو" نوشت:

همواره مسؤولان بی تقصیرند!!

سرعت حوادث در ایران به اندازه ای است که هنوز از یکی نگذاشته ایم حادثه بعدی به وقوع می پیوندد. دستوری صادر می شود و برای پی گیری عوامل و مقصران حادثه پرونده ای تشکیل می گردد . ولی در نهایت سرنوشت ان پرونده یا به دست فراموشی سپرده می شود و یا این که در نهایت یک نیروی ساده و بی زبانی عامل اصلی شناخته می شود.
وبلاگ " یزد امروز " نوشت :

چند نکته پیرامون ابلاغیه 19 ماده‌ای دولت

حالا که سخن از اطلاع‌رسانی به میان آمده، خوب است دولت محترم نسبت به برخی از مسائل جنجالی که تا کنون از مردم پنهان نگه داشته شده‌اند هم اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهد.
سایت وبلاگی "یزد تو" نوشت:

«ایرباس» یا «رأی‌ساز»؟!

سؤال مهمی که ممکن است پیش بیاید این است که چطور از یک سو از تحویل یک هواپیمای دست دوم اینقدر خوشحال و ذوق‌زده است و یک طرف هم به این مسئله تا این میزان منتقد؟!
وبلاگ "شبکه های اجتماعی" نوشت :

مخمصه‌ای که اصلاح‌طلبان در آن گیر کرده‌اند!

از سوی دیگر اصلاح‌طلبان اگر بخواهند به هویت اصلاح‌طلبی خود پایبند باشند باید کاندیدایی از جریان خود در انتخابات ارائه کنند که این مسئله نیز برای آن‌ها کار ساده‌ای نیست.
وبلاگ "جهان هستی" نوشت :

تفاهم نامه ای که به نظر بوی رانت و ویژه خواری می دهد!

مدیران ارشد استان مشخصا بفرمایند بر اساس چه منطقی ساخت مجموعه مسکن اجتماعی به انجمن خیرین مسکن سازان واگذار شده است.
سایت وبلاگی "یزد تو" نوشت:

سخنان عجیبی که نباید از آن‌ها تعجب کرد!

اصغر فرهادی را که می‌شناسید! همو که آخرین فیلمش، فروشنده را می‌گویم با حمایت مالی یکی از حامیان اصلی داعش یعنی قطر ساخته شد.
وبلاگ "نبات تلخ" نوشت:

چرا گورخوابی؟!

نمی‌توان پذیرفت پدیده‌های اینچنینی ماحصل ناکارآمدی و نتوانستن مسئولین باشد؛ در واقع مسائل اینچنینی بیش از آنکه نتیجه‌ی نتوانستن باشند، نتیجه‌ی نخواستن هستند.
وبلاگ یزد ما نوشت:

لااقل به حقوق شهروندی که جناب روحانی رونمایی کرد، پایبند باشید!

در ماده 26 منشور حقوق شهروندی که رونمایی شده آمده است: دولت باید آزادی بیان را به‌طور خاص در عرصه‌های ارتباطات گروهی و اجتماعی و فضای مجازی ازجمله روزنامه، مجله، کتاب، سینما، رادیو، تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی و مانند این‌ها طبق قوانین تضمین کند.
سایت وبلاگی "یزد تو" نوشت:

اگر ما جای رئیس دولت بودیم چه می‌کردیم؟!

بیایید خودمان را جای رئیس دولت یازدهم بگذاریم و یا اینکه اصلا فرض کنیم ما مدیر یک نهاد یا سازمان هستیم.
وبلاگ یزد دارالعباده نوشت:

اعتراف تاریخی ظریف و شجاعتی که کاش وجود داشت!

جواد ظریف البته سه سال قبل نیز به اشتباه خودش مبنی بر طولانی شدن دیدارش با جان کری و همچنین گفت وگوی تلفنی روحانی با اوباما اذعان کرده بود.
وبلاگ "جهان هستی" نوشت :

اعتراض مردمی در نماز جمعه یزد سازماندهی شده؟!

پیرمرد بازاری که وضعیت نامناسب کسب و کار خودش و هم صنفی هایش را با این آمارها در تضاد می بیند، لب به اعتراض می گشاید که این آمار ها کذب است و شما خبر از جامعه نداری.
وبلاگ یزد ما نوشت:

یزد گرفتار صله ارحام مسئولان!

نگاهی به مسئولان استان یزد و بررسی روابط خویشاوندی میان آنها نشان می دهد، بسیاری از مناصب نصیب اقوام و نزدیکان مسئولان ارشد شده، که لابد جهت صله ارحام صورت گرفته و نباید با دید منفی بدان نگریست.
وبلاگ " یزد امروز " نوشت :

لطفا کمی آرام‌تر جناب وزیر!

اینگونه سخن گفتن درباره رقبای احتمالی و تلاش برای عدم حضور رقبا در میدان انتخابات که از بارزترین و علنی‌ترین مظاهر دموکراسی و مردم‌سالاری محسوب می‌شود، پیام خاصی را با خود به همراه دارد.
سایت وبلاگی "یزد تو" نوشت:

نقش برجام در ایجاد رکود بی‌سابقه در کشور

تورم پایین در شرایط رکودی مانند این است که اتوبانی را برای مدتی مسدود و از حالت استفاده خارج کنند و بعد بگویند در این اتوبان در این مدت هیچ تصادفی رخ نداده است!