وبلاگ "انتظار" نوشت:

دولت خودش رو رسوا می کنه!

یعنی حقوقتون حلال نمیشد اگه برای کم نیاوردن رئیس دست خالی دولتتون در ماجرای ضربه شصت موشکی سپاه، به دروغ متوسل نمیشدید؟!
وب سایت «راه دانا» نوشت:

مجموعه‌پوستر/همه می‌آییم

گلستان بلاگ منتشر کرد:

ورود گام به گام بانوان به ورزشگاه‌ها

با پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال، موضوع ورود بانوان به ورزشگاه‌ها کم‌رنگ می‌شود اما به زودی و با انجام مسابقاتی جدید بازهم این پرونده بازخواهد شد.
وبلاگ «ناگفته ها» نوشت:

نگاهی به انواع حجاب از دیدگاه قرآن کریم

خانواده، اولین نهادی که پایه حجاب در آن شکل می‌گیرد، خانواده است. واضح است که اگر پدر و مادر به فرزند خود مسأله حجاب را آموزش ندهند و خود از آن غافل باشند
گلستان 172

ورود ناکام داعش به تهران

تا چند روز پیش اگر کسی تیتر این یادداشت را برای خبر یا تحلیل خود استفاده می کرد، احتمالا با تمسخر خوانندگان مواجه می شد. کسی باور نمی کرد پای گروه تکفیری داعش به خیابان های تهران هم باز شود.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

پیشگیری از کمردرد با ۸ روش ساده

کمردرد یکی از آن مشکلات شایعی است که پیر و جوان نمی‌شناسد و هر کسی می‌تواند به آن دچار شود. بسیاری از عادت‌هایی که ما در طول روز داریم، باعث می‌شود که کمردرد بگیریم.
وبلاگ «علمدار آرت» نوشت:

دانلود پوستر/ ولادت امام حسن(ع)

آخرین کاشی صحن حسنی را ای کاش/ زنده باشیم در آن لحظه و ما بگذاریم
گلستان بلاگ" نوشت:

تاثیر عجیب رنگ ها بر جسم و روح شما

در میان هفت رنگ موجود در رنگین کمان (قرمز، زرد، نارنجی، سبز، آبی، بنفش و نیلی) رنگ های گرم قرمز، نارنجی و زرد، سرشار از انرژی هستند
گلستان بلاگ منتشر کرد:

اثر یاد مرگ در مهمانی ها و شادی ها

اعیاد و تعطیلات زمانی برای شادی و نشاط و لذّت از لحظات با هم بودن است. با این حال؛ طبق معارف دینی، هیچ شادی و نشاطی نباید انسان را غافل کند. یکی از هشدارها در همه لحظات و سرگرمی های دنیا، یاد مرگ است. در این نوشتار، به ضرورت یادآوری مرگ، حتّی در ایّام شادی و خوشی، می پردازیم.
وب سایت «پایگاه عدالت خواهان» نوشت:

آقای روحانی ! این بود وعده آزادی و صلح و توافق و دور شدن سایه جنگ و تهدید نظامی؟

ما از شما صلح نمی خواهیم امنیت میخواهیم که با غیرت و شجاعت به دست مردم ایران می رسد و من هنوز مرددم که آیا غیرت و شجاعتی در دولتمردان شما هست !!
گلستان بلاگ" نوشت:

امروز وطن معنی غم را فهمید..

شغلت چیه؟ _امنیتی +چیکار میکنی؟ _روزای بدون گلوله فحش میخورم روزای با گلوله اگر زنده بمونم، ازم تشکر می کنند
گلستان بلاگ منتشر کرد:

ام المومنین خدیجه، محبوب پیامبر(صلی الله علیه و آله)

دهم ماه مبارک رمضان یاد آور حادثه غم انگیزی است که خاتم انبیاء برترین پیامبر الهی را در سوگ و عزا نشاند. در این روز پیامبر گرامی اسلام نه فقط یک همسر، بلکه یار و یاور دیرینه خود در دوران اسارت و فشارهای سیاسی اقتصادی جامعه ی عرب را از دست داد.
وب سایت «اینفونگاره» نوشت:

اینفوگرافیک کسب و کار سنی vsکسب و کار آنلاین

بررسی موفقیت کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی طی دهه های اخیر بسیار ساده تر از سال های گذشته است.اما یکی از دیدگاه های بدبینانه در خصوص کسب و کارهای آنلاین، نگرانی در این حوزه است ...
گلستان بلاگ منتشر کرد:

روزه اولی دارید؟ بخوانید

روزه داری جوانان و نوجوانان نه تنها ضرر ندارد بلکه با تغذیه مناسب منجر به کاهش چربی‌ها و حذف مواد غیرمفیدی، چون فست فودها شده و سلامت فر را تضمین می‌کند.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

چگونه مفت فروشی در قرارداد کرسنت دامن قرارداد گازی ایران-ترکیه را گرفت؟

رئیسی: کنسرت ها را مطرح می کنند تا کرسنت ها فراموش شود