وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:

نردبان عروج

خدایا از تو متشکرم که مرا کمک می کنی تا ادبم بوسیله الاعلی تو اوج بگیرد یکی از همکاران اداره مون همیشه چند دقیقه یی قبل از شروع نمازظهرو عصردر حالت نشسته با خدای خویش راز ونیاز خودمانی دارند.
وبلاگ "دانشکده فنی دختران" نوشت:

دعای سلامتی امام زمان (عج)

دانلود دعای سلامتی حضرت مهدی (عج) با صدای مداح های ایران
وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:

قانون عمل و عکس العمل در زندگی

با کمی دقت در اتفاقات زندگی خود و اطرافیان به یکی از قانون های حاکم بر نظام های آفرینش پی خواهید برد ، قانونی که دستاورد آن در حوزه هوا وفضا تغییرات شگرفی برای بشریت به همراه داشته ، ساخت هواپیما های غول پیکرو سفر به کره ماه و...
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

حکم تقلب در امور تحصیلی!

حکم تقلب کردن چیست؟ آیا در قیامت عذاب دارد؟ اگر مسئول یا معلم راضی باشد چطور؟ آیا اگر بعد از امتحان، درس مورد نظر خوانده شود مشکل برطرف می‌گردد؟
وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:

اندیشه ناب

امام جماعت مسجد محله مان رفته بود زیارت کربلا به وقت نماز مغرب وعشاء پیرمردی جلوی جمعیت به جای امام جماعت رفت و قامت گرفت.
وبلاگ "دانشکده فنی دختران" نوشت:

به مردان مؤمن بگو چشمهای خود را ازنگاه ناروا بپوشند

چشم فرو بستن از نامحرم، موجب پاکى و رستگارى است؛قرآن کریم درباره حکمت این حکم مى فرماید: این کار براى آنان پاکیزه تر است، زیرا خدا به آنچه مى کنند آگاه است پس نگاه نکردن به نامحرم مقدّمه پاکیزگى و رستگارى است.
وبلاگ "بچه های مسجد الزهراء" نوشت:

زندگی به سبک شهدا

بعد از احوال‌پرسی و چاق‌سلامتی صحبت کشید به حج او و اینکه چه کارهایی کرده و چه آورده و نیاورده. می‌خواستم از تلویزیون رنگی بپرسم، خودش گفت: «از وسایلی که حق خریدنش را داشتم، فقط یک تلویزیون رنگی آوردم»
وبلاگ "فرهنگ حجاب اسلامی" نوشت:

اعتقادتان را چند می فروشید؟

من مشغول خودم بودم در حالی که داشتم تمام اسلام را به بیست پنی می فروختم...
وبلاگ "ذوالفقار" نوشت:

تفکر و عبرت درباره فتنه 88

در فتنه‌ی طراحی‌شده‌ سال 88 حقایقی جلوی چشم مردم بود؛ نگذاشتند یک عده‌ای این حقایق را ببینند، بفهمند.
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:

انتقام فتنه گران از سپاه امام حسین (ع)

ماشاهد تعطیلی روز افزون واحدهای تولیدی در داخل -علی رغم نامگذاری دو سال اخیر ریاست شما از سوی رهبری با عناوین اقتصادی- هستیم ، آیا توضیحی منطقی وجود دارد؟
وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:

نماز در جاده (داستانک)

خورشید در حال جمع کردن بساط کسب وکارش بود که به شهر حاجی آباد استان هرمزگان رسیدیم. از صبح زود پشت فرمان نشسته بودم و فرمان بیچاره راچنان محکم بغل گرفته بودم که دستانم خیس عرق شده بودند.هراز گاهی که دست نوازش به سردنده ماشین می کشیدم ، فرمان ماشین از روی حسادت به لرزش می افتاد ، فوراَ فرمان را بغل می کردم تا خیالش راحت شود.

حماسه 9 دی انقلاب را بیمه کرد

حماسه 9 دی و حضور ملت ایران انقلاب را بیمه کرد و دشمنان بعد از شکست و نرسیدن به اهداف خود در فتنه 88 در جهت افزایش تحریم ها وارد عمل شدند.
وبلاگ "گناه شناسی" نوشت:

لطف خدا وپیامد گناه در دنیا

مردى از یاران رسول خدا (صلى الله علیه و آله ) روزى از خانه خویش بیرون شد، در راه دختر زیباروى دید که لباسى زیبا به تن داشت و به کنار دیوارى نشسته بود، وى که از دیدن این منظره خوشش آمده بود کنار دختر نشست . دختر از جاى برخاست و رفت .
وبلاگ "حدیث عشق" نوشت:

توبه دزد

یکی از علماء از کربلا و نجف برمی گشت ولی در راه برگشت در اطراف کرمانشاه و همدان گرفتار دزدان شده و هر چه او و رفقایش داشتند، همه را سارقین غارت نمودند.

دل هایی که در شب یلدا از گرسنگی ضعف می کنند

یلدای بچه های محنت زده کوچه پس کوچه های نداری نه از جنس یلدایی است که مجریان خوش خنده تلویزیون کنار آتش و آجیل و میوه های درشت آبدار به تصویر می کشند. یلدای آنها دستهای خالی پدری است بیمار و زحمتکش...