سایت وبلاگی "صدای دریا" نوشت:

نتایج مسابقه «حماسه ۹ دی» صدای دریا اعلام شد

آثار همه ی شرکت کنندگان زیبا و تاثیرگذار بود و شرکت کنندگان این مسابقه آثار خود را بصورت پوستر و اینفوگرافیک، دل نوشته، طنز سیاسی، پادکست و … ارائه دادند و ما ناچار به انتخاب تعداد محدودی از آثار بودیم که برندگان این مسابقه به شرح ذیل اعلام میشوند.

نمونه ای از صنایع دستی حصیری در بشاگرد+تصاویر

صنایع دستی جنوب ایران، مخصوصا استان هرمزگان با طبیعت و اقلیم این منطقه گره خورده است و حاصل دست هنرمندان بشاگردی که با پیش نخل درست می شود را از نگاه لنز دوربین به تصویر کشیده شده است.
سایت وبلاگی "صدای دریا" نوشت:

کمک های آبی به بشاگرد

این روزها ذخیره آب شهرستان بشاگرد رو به پایان است و بیش از ۱۰۰ روستای این شهرستان از خشکسالی رنج می برند.
سایت وبلاگی "صدای دریا" نوشت:

چشمان کودکان حاشیه نشین بندرعباس در انتظار نگاه مسئولین

کودکان حاشیه نشین بندرعباس با محرومیت های متعددی از جمله آموزشی و بهداشتی مواجه هستند.
وبلاگ سورو قدیم نوشت:

نگاهی به هنر نقاش 18 ساله هرمزگانی+تصاویر

هنرمندنقاش 18 ساله از محله سورو بندرعباس که هنر را در وجود خود میبیند و آن را با دستانش بر روی بوم نقاشی نقش میبندد.
وبلاگ سورو قدیم نوشت:

بندرلنگه در صد سال پیش+تصاویر

بندرلنگه در یک صد سال گذشته به روایت تصویرهایی از سفری به خلیج فارس توسط تیم انگلیسی ، این تصاویر متعلق به کتابخانه بریتانیا و دفتر بایگانی مدارک شرکت هند شرقی که سابقا ً دفترش در بندرعباس بود و بعدها به بوشهر نقل مکان کردند ، می باشد.
هرمزگان

آب در سد جگین و ما تشنه لبان می گردیم

مهمترین عناوین ابر مطالب وبلاگ نویسان استان هرمزگان در هفته ای که گذشت منتشر شد.
وبلاگ مکتب الشهداء بندرعباس نوشت:

وصیت نامه شهدای هرمزگان

رهبر فرزانه انقلاب، بارها در بیاناتشان به این نکته اشاره داشته اند که «وصیت نامه شهدا را بخوانید…» این توصیه در کلام گهربار حضرت امام خمینی(ره) نیز دیده می شود. در این مجال فرصتی دست داده تا با هم مروری داشته باشیم بر گزیده ای از صد وصیت نامه به سبک نظر شما می رسانیم.
وبلاگ سورو قدیم نوشت:

آشنائی مختصری با موتورسواری و احمد دریازاده بنیان گذار هیئت موتور سواری هرمزگان

عضو کانون موتورسواران ایران حدود ۴۵ سال است با موتور سواری آشنائی دارد و متجاوز از ۱۰ هزار کیلومتر با موتورسیکلت به سراسر کشور مسافرت داشته است او پایه گذار ورزش موتورسواری و از بنیان گذاران هیئت این ورزش در هرمزگان است .
صدای دریا برگزار می کند:

مسابقه با موضوع «حماسه ۹ دی»

به مناسبت سالگرد حماسه 9 دی،سایت صدای دریا در نظر دارد مسابقه ای را تحت عنوان « حماسه 9 دی» برگزار می کند.
وبلاگ ندای بشاگرد منتشر کرد:

آب در سد جگین و ما تشنه لبان می گردیم

منطقه بشاگرد با دارا بودن بیش از 170 روستا با پراکندگی روستاها این روزها با مشکل و کمبود شدید بی آبی مواجه گردیده که با این معضل آیا مسئولین و خادمین خدمت گذار محترم استان و شهرستان اقداماتی انجام داده اند.
یادداشت

دانشگاه های ما تربیت اسلامی ندارد

قصد داریم در این یادداشت مروری کنیم سخنان گوهرباره حضرت امام خمینی (ره) را در حضور انجمن های اسلامی دانشگاه ها و مدارس عالی کشور صرفا جهت یادآوری مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس شاید یادشان بیایید در گوشه ای از این دانشگاه دو مرد دلاور ؛ دو شهید گمنام هستند و می بینند مسئولین و متولیان فرهنگی دانشگاه چه می کنند با خون بهای آنها به گوششان برسانید.
همایش انقلابیون جوان

همایش انقلابیون جوان به مناسبت روز دانشجو

دانشجو باید جامعه را از به خواب رفتن و به خلصه رفتن نجات دهد و روز دانشجو را با یاد سه شهیدی که قربانی در زیر پای نیکسون و جریانی که شرایط ایران و کودتای ایران و شرایط غارت و چپاول را نهادینه کرده بود، قربانی شدند، گرامی می داریم و همچنان این روز برای ما بعنوان روز استکبار ستیزی زنده است
سایت وبلاگی "صدای دریا" نوشت:

اولین دوره مسابقه دومیدانی یادواره شهدای روستای قطب آباد

اولین دوره مسابقات دومیدانی ، یادواره شهدای روستای قطب آباد جمعه هفتم مرداد نود و پنج با حضور بیش از پنجاه نفر از نوجوانان و جوانان روستای قطب آباد برگزار گردید.
از بزرگان بندرعباس

ناخدا محمد – تنها بازمانده و از قدیمی های سورو بندرعباس

عطر عصر و دریا، به انضمام موسیقی موج در گوش کوچه‌های قدیمی” سورو” می‌پیچید. پرواز و نغمه گنجشک، در باور بعضی از مردم هرمزگان، خیر است. این اتفاق خوشایند را در ساحل شنی منتهی به کوچه باریک و خاکی منزل ناخدا، نظاره کردیم.