وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:

هاشمی رفسنجانی امیر کبیر دوران

خیلی ها معبر رو به عنوان منتقدترین وب جنگ نرم علیه آقای هاشمی میشناسند اما هیچوقت معبر آقای هاشمی رو فردی که مخالف انقلاب هست معرفی نکرد، بلکه بیشتر انتقاد ها به آقای هاشمی بر سر برخی افکار ایشان بود.
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

اینفوگرافی و پوستر اهداف ویرانگر جنگ نرم

نبرد برای تصرف قلب‌ها و ذهن‌ها شاید معنای تام و کامل جنگ نرم باشد که بی‌شک نسبت به جنگ‌های نظامی و اقتصادی از پیچیدگی و دشواری بیشتری برخوردار است. تا سال‌ها پیش اگر هدف از جنگ‌های نظامی تصرف یک منطقه جغرافیایی بود امروز دیگر نه سرزمین بلکه تک تک افراد همان منطقه جغرافیای مورد هدف هستند.در جنگ نرم دشمن سنگر های معنوی را هدف قرار داده در این جنگ شما دشمن را به چشم نمی توانید ببینید نمی تونی تشخیص بدی دشمن کیه کجاست برای مقابله با این جنگ بصیرت و آگاهی نیاز هست .اینفوگرافی زیبا با موضوع اهداف ویرانگر جنگ نرم آماده کرده ام
وب سایت «احیاگر معروف» نوشت:

مجموعه پوسترهای گرامیداشت حماسه ۹دی

در فتنه 88 دو روز بع از حوادث عاشورا، قضیه عظیم نهم دی به راه افتاد
وب سایت «قرارگاه جنگ نرم» نوشت:

پوستر "بهجت روح"

انسان برای پیمودن مسیرهای سخت و دشوار و گذر از دره های عمیق که زندگی جاوید و ابدی او راتهدید می کنند نیاز به “چراغ راه” و “راهنمایی مطمئن” دارد.
وبلاگ «ناگفته ها» نوشت:

مجموعه پوستر زیبای حجاب

هیچ کس با نام آزادی، دیوار خانه خود را بر نمی دارد…هیچ صاحب گنجی گوهر خود را در معرض دید دیگران قرار نمی دهد… هیچ باغبانی را سرزنش نمی کنند که چرا دور باغ خود حصار کشیده است …اگر مقابل پنجره خانه ات توری نزنی از مزاحمت حشرات در امان نخواهی بود…
وبلاگ "مبارز گرافیک" نوشت:

پوستر/ کلاه شیطان بزرگ!

وبلاگ "محجبه" نوشت:

پوستر/ ایستادگی امروز، آینده سازی فردا

پوستر/ ایستادگی امروز، آینده سازی فردا
سایت وبلاگی " همه با هم" نوشت:

پوستر/ ترویج دو خطا

وبلاگ «ناگفته ها» نوشت:

اینففوگرافیک/ خواهرم تو مترسک نیسی

یک روز گشاد مثل دامن شلواری و یک روز تنگ مثل ساپورت یک روز کوتاه و یک روز بلند یک روز وصله دار و یک روز پاره!! و تـــو مثل یک اسباب بازی،، چشم دوخته ای که ببینی فردا چه چیز را برایت مُـد می کنند..
وب سایت «صالحون» نوشت:

کلیپ صوتی زینت دوش نبی

قصه ما به “سر” رسید …
وب سایت «راه دانا» نوشت:

اینفوگرافیک/ ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، سیاست‌های کلی «انتخابات» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.