از حال بد به حال خوب
وبلاگ "هیأت مجازی کتاب" نوشت:

از حال بد به حال خوب

یک کتاب روان شناسی ست که مهارت های رفتاری را با تمرین آموزش می دهد. کتابی کاربردی، که بر روابط ما با اطرافیانمان تاثیر گذار است.
بیشتر
علمی
کانال تلگرامی "فاطمیون" نوشت:

کلیپ/ درد دل کارتن خوابی که رتبه 88 کنکور بود

به خدا ما هم انسان هستیم ...
کرمانشاه 99

چرا لـیـبـرالـهـا به کدخدا خوش بینند؟!

قلم تو : رئیس دولت اعتدال که طی سه سال و چند ماه گذشته با ارائه ی کارنامه ای ضعیف، عملکردی غیر قابل قبول از دولت بنفش به نمایش گذاشته، همواره در پاسخ به انتقادات مکرر منتقدان، سیاست حمله، توهین و تحقیر را با استفاده از سخیف ترین ادبیات که بیشتر یادآور ادبیات چاله میدانی است.
وبلاگ "هر حرفی از هر دری" نوشت:

قانون عمل و عکس العمل در زندگی

با کمی دقت در اتفاقات زندگی خود و اطرافیان به یکی از قانون های حاکم بر نظام های آفرینش پی خواهید برد ، قانونی که دستاورد آن در حوزه هوا وفضا تغییرات شگرفی برای بشریت به همراه داشته ، ساخت هواپیما های غول پیکرو سفر به کره ماه و...
جواهر لعل نهرو

نگاهی به تاریخ جهان

توصیه رهبری به خواندن کتاب (نگاهی به تاریخ جهان)- جنگهای دنیا در این برهه‌ی اخیر، در این دو سه قرن اخیر، غالباً تحت تأثیر نفوذ نظام سلطه بوده؛ یا خودشان با کسی جنگ داشتند یا دو گروه را به جنگ هم انداختند برای اینکه سود ببرند.(این کتاب جواهر لعل نهرو - نگاهی به تاریخ جهان - را بخوانید)
وبلاگ "سفینه" نوشت:

اینفوگرافی/ آموزش "لطفا" "متشکرم" "معذرت می خواهم"

لطفا، متشکرم، معذرت می خواهم را بیشتر به کار ببرید
حسن عید زاده

وبلاگ ندای بشاگرد

گفتگوی اختصاصی با حسن عیدزاده وبلاگ نویس استان هرمزگان وبلاگ نویسان زیادی هستند که به اینترنت به عنوان فضایی ویژه نگاه می کنند که می شود به یاری آن حرف های دل و افکارشان را بیان کنند و از اعتقادات شان بگویند و با هم فکرهای شان آشنا شوند.
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

توصیه امام در مورد حفظ دانشگاهها

امام خمینی(ره) : نجات دانشگاه از انحراف، نجات کشور وملت است.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

فرصت ها و تهدیدات ترامپ برای ایران!

ترامپ در حالی رئیس جمهور آمریکا می‌شود که دموکرات‌ها، اروپایی‌ها، برخی از بازیگران منطقه‌ای (سعودی و قطر) و جریان غربگرا در ایران به شدت مخالف رئیس جمهور شدن وی بودند.
وبلاگ "یا علی" نوشت:

تفکر ، شکرِ نعمتِ فهم است

میتونیم بگیم هر تفکری محصول فهمیدن هست... یعنی این فهم هست که فکر رو در انسان پدید میاره... بلاخره در سازوکار منطقی فکر هم میگیم برای اینکه فکر شکل بگیره باید بدونیم مسئله ای وجود داره (فهم مسئله) و نوع مشکل یا مسئله هم باید تشخیص داده بشه...یعنی چون میفهمیم ، فکر میکنیم... اما واقعا خود فهم چطور حاصل میشه؟ یکی از مولفه های فهم ، زمان هست... مقدار زمان رو باید چطور فهمید؟
وبلاگ بهار هستی نوشت:

طبیعت بی جان بسیار دل انگیزتر از آن است که فکرش را بکنیم

طبیعت بی جان بسیاردل انگیزتر از آن است که فکرش را بکنیم زیبا و تفکربرانگیز خودم هم گاهی باور نمیکنم که چطور ممکن است سنگ یا کانی این قدر شگفت انگیز باشند .در روی کره خاکی ما سه گروه اصلی کانی وجوددارد که عبارتند از: ۱٫رسوبی ۲٫آذرین ۳٫دگرگونی

نگاهی به اهمیت انتقال فناوری در پیشرفت اقتصادی- صنعتی ایران

در استانه هشمین سال از دهه ای که به نام دهه پیشرفت و عدالت نامیده شده است رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم گذر از مرحله گفتمانی و ورود به مرحله اقدام و عمل در مقوله اقتصاد مقاومتی خواستار ده اقدام اساسی برای نجات اقتصاد کشور شدند
وبلاگ"رایگاه" نوشت:

پیشرفت علمی را فدای «نمی‌توانیم» نکنیم

در چنین گفتمانی به‌خاطر خوشایند کدخدا، ارسال ماهواره ساخته ‌شده به فضا به تعویق می‌افتد و سازمان فضایی منحل می‌شود، حتی اگر به قیمت بیکاری تعدادی از دانشمندان این مرزوبوم شود. در چنین گفتمانی، برای رضایت دیگران، سانتریفیوژها به‌سرعت جدا و انبار می‌شود، حتی اگر به قیمت غیرقابل ‌مصرف شدن آنها و ناامید شدن فرزندان دانشور ایران شود. در چنین گفتمانی، بودجه پژوهشی و حمایت از تحقیقات و فناوری کاهش می‌یابد، اما در مقابل کارتل‌های چندملیتی فرش قرمز پهن می‌شود.
وبلاگ لادیز نوشت:

انرژی هسته ایی و کاربرد های آن

رادیو گرافی/ گامااسکن/ استرلیزه کردن هسته ای و میکروب زدایی وسایل پزشکی با پرتو های هسته ای/ رادیو بیولوژی/ تهیه و تولید کیتهای رادیو دارویی جهت مراکز پزشکی هسته ای/ تهیه و تولید رادیو دارویی جهت تشخیص بیماری تیرویید و درمان آنها/ تهیه و تولید کیتهای هورمونی/ تشخیص و درمان سرطان پروستات/ تشخیص سرطان کولون، روده کوچک و برخی سرطانهای سینه/ تشخیص تومورهای سرطانی و بررسی تومورهای مغزی ، سینه و ناراحتی وریدی/ تصویر برداری بیماریهای قلبی، تشخیص عفونتها و التهاب مفصلی ، آمبولی و لختههای وریدی
وبلاگ زاهدان بلاگ نوشت:

صفحات تاریخ ایران مملو از اقتدار و عظمت برای مردم ایران

براستی که صفحات تاریخ ایران مملو از حوادث ماندگاری است که علی رغم فشارها وتحریم هایی که از سوی استکبار جهانی بر علیه آن تحمیل شد توانست به پیروزی دست یابد و دشمنان را ناامید و مایوس کند از جنگ‌های ایران و روس گرفته تا انقلاب مشروطه، ملی شدن صنعت نفت، انقلاب اسلامی، هشت سال جنگ تحمیلی و دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌‌ای.
وبلاگ شهید حقیقتی زنده است نوشت:

محصولات تراریخته یا بمب ساعتی

ازنامه16سال پیش دکترظریف به آقای خاتمی چه میدانید؟
وبلاگ «قاصدون» نوشت:

تاثیر علوم هندسی و ریاضی بر نفس انسان

علم به قوانین حسابى و قواعد مسائل عددى در تقویت نفس انسانى از اعظم وسائل است...
وبلاگ دلگان گلمورتی نوشت:

یک کشور هسته ای باشیم نه یک کشور منفعل

از نیل تا فرات آرمانی بود که صهیونیسم جهانی در پی اجرای آن بود.
بیشتر
آخرین مطالب
آرشیو