حسن روحانی چگونه رأی 57 درصدی ملت ایران را در انتخابات کسب کرد؟!
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

حسن روحانی چگونه رأی 57 درصدی ملت ایران را در انتخابات کسب کرد؟!

برنامه نویسان تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی، توسط جریانی کاملا غیرانقلابی، سکولار و وابسته به غرب تنظیم شده بود و حسن روحانی و اسحاق جهانگیری، مأموریت اجراء آن را بر عهده داشتند و لذا، راز انکار مشروعیت الهی امامت امیرالومنین علیه السلام در سخنان حسن روحانی را باید در همیجا جستجو کرد!
بیشتر
کانال تلگرامی "بیان" نوشت:

تغییر جانشین پادشاه عربستان سعودی

وبلاگ "انتظار" نوشت:

راستی، مسلمانی ما چه کم دارد؟!

وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

برجام پرپر شد

وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

داعش سربازانی برای اسلام هراسی

استان ها
وبلاگ "نوشته های یک پسر قمی" نوشت:

طنز سیاسی / مایوهایتان را بپوشید

همچنان از سکوت شیخ می گذشت. دیگر چیزی به صبح نمانده بود که مریدان تصمیم بگرفتند برای سحری ، به سمت ستاد بغل روانه شوند که « یک هو »، شیخ ندایی بنفش سر داد : یافتم! همی باید « مایو » هایمان را بر تن کنیم . مریدان متعجب شده، پاسخ دادند: اولا که مخاطب بایدها خودت هستی!!!
وبلاگ "نوبت شما" نوشت:

دانلود آهنگ حسن محمودزاده/ اینجا جای ترقه بازی نیست

ایران که جای دم درازی نیست ایران ما ضد تروریسمه اینجا جای ترقه بازی نیست
وبلاگ "انتظار" نوشت:

دولت خودش رو رسوا می کنه!

یعنی حقوقتون حلال نمیشد اگه برای کم نیاوردن رئیس دست خالی دولتتون در ماجرای ضربه شصت موشکی سپاه، به دروغ متوسل نمیشدید؟!
وب سایت «راه دانا» نوشت:

مجموعه‌پوستر/همه می‌آییم

وبلاگ «ناگفته ها» نوشت:

حجاب، سلاح مبارزه با دشمن

در کــلاس حـــفظ تقوا و شـرف / دختران درّند و چــادر چون صــدف بهترین سرمایه زن چادر است / زانکـه زن را زیـنت زن چـادر است
گلستان بلاگ منتشر کرد:

ورود گام به گام بانوان به ورزشگاه‌ها

با پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال، موضوع ورود بانوان به ورزشگاه‌ها کم‌رنگ می‌شود اما به زودی و با انجام مسابقاتی جدید بازهم این پرونده بازخواهد شد.
وبلاگ "منبت" نوشت:

طواف خسته دلی کن که کعبه خود سنگی است

چنین به گوش پیمبر بگفت جبرائیل / طواف خسته دلی کن که کعبه خود سنگی است
ایستاگرام "قطعه 26" نوشت:

داستان/ پیرمرد و مادر

هنوز یکی از شرت‌هایم «مامان‌دوز» است و واقعا هم کار مادرم که عجب زنی بود! ببینم! تو مادر داری، روغن‌نباتی؟! کاش جای این عصا، دستم در دست مادرم بود! تو اصلا نمی‌فهمی من دارم چه می‌گویم! من خود خود موزه‌ام! و به ولای علی، روزه‌ام!
صفحه لنزور ماتیکهای شیطانی نوشت:

رنگ چشاش لنز نیست!

نترسید!!! چیزی نیست.. این دوست عزیز داره تمام تلاششو میکنه تا به فالووراش ثابت کنه رنگ چشاش لنز نست
وبلاگ "انتظار" نوشت:

بد اخلاق ترین واعظ اخلاق!

این که چرا متهم ردیف اول بد اخلاقی و بی اخلاقی های سال های اخیر کشورمان، این روزها خود واعظ اخلاق شده، حکایت آخر الزمان است و عجایبش!
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

5+1/ مذاکرات فشرده ای بین پنج تن آل عبا و بنده گنهکار

این روزها و شبها چشم و گوش وحواسشان به مذاکراتِ آن 1+5 که در ژنو برگزار میگردد است و منتظر رفع تحریمها از طرف آنها هستند !!! اما کارشناسان الهی معتقدند تحریمهای آن 1+5 اگر اثر میکند به خاطر دوری و تحریمی است که ما، این1+5 را کرده ایم.
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

طرح/ روز جهانی قدس

شرکت فعالانه مسلمانان در مراسم روز جهانی قدس سبب قدرت و قوت مبارزین فلسطین خواهد شد.ملت بزرگ ما در روز قدس با حضور یکپارچه فریاد رسای خود را در حمایت از ملت فلسطین به گوش جهانیان می رساند. وعده دیدار ما آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ،راهپیمایی روز جهانی قدس.
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

ماه شاهزادگی

قصه ما ادمهاست،آدمهایی که مرغ باغ ملکوت بودیم و به این خاکدان دنیا آورده شدیم و با وسوسه شیطان ،به گدایی این دنیا افتادیم دلمان خوش شد ،به دست دراز کردن پیش دنیا و گداییِ پست و مقام و شهوت و شهرت و ماشین و خانه .... شیطان وسوسه کرد و ما را به کارهای وا داشت که هرگز در شان یک شاهزاده نبود
سایت "فرهنگ نیوز" نوشت:

عمار حلب

صبح بین ساعت شش و هفت بود که آن مکالمات پشت بی‌سیم را می‌شنیدیم، فرماندهی ایشان را صدا کرد و گفت: الان مسلحین از نقطه‌ای می‌خواهند به این محور نفوذ کنند، اگر آنجا سقوط کند محور ما هم آسیب می‌بیند
وبلاگ "محجبه" نوشت:

اینفوگرافی/ماندگاری انقلاب در صحنه دفاع مقدس

دفاع مقدس در کنار خساراتی که برای ما داشت، فواید و منافع بزرگی هم داشت. این منافع به مراتب بزرگتر و بیشتر از آن خسارات است.
وبلاگ "محجبه" نوشت:

طرح/ مثل گاو شیرده

احمق ها خیال می کنند با دادن پول و با کمک کردن می توانند صمیمیت دشمنان اسلام را جلب کنند؛ در حالی که صمیمیتی وجود ندارد.
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

شهید حسن عشوری اولین شهید وزارت اطلاعات بعد از ۱۲۰عملیات موفق

یک گروه تروریستی که قصد انجام اقداماتی علیه امنیت مردم در شب‌های قدر را داشت شناسایی و خنثی شد و مقادیر زیادی سلاح و جلیقه انتحاری کشف شد. در جریان این عملیات موفق، وزارت اطلاعات یکی از سربازان خود شهید حسن عشوری سرباز گمنام امام زمان (عج)از دست داد .
وبلاگ "معبر جوان عاشورایی" نوشت:

خوراک فضای مجازی

فضای مجازی یک فضای بسیار خوب است که اگر از این ظرفیت به خوبی استفاده بشه (در راستای اهاف انقلاب) می توانیم به زودی به نتیجه برسیم. نتیجه همان آرمان خواهی جوانان مؤمن و انقلابی منظورمان است
بیشتر
آخرین مطالب
آرشیو