پوستر/ بیش از 45 میلیون ایرانی عضو در تلگرام
سایت وبلاگی " همه با هم" نوشت:

پوستر/ بیش از 45 میلیون ایرانی عضو در تلگرام

شبکه‌های اجتماعی با نفوذ در میان مردم کشورمان هواداران زیادی برای خود دست‌وپا کرده است. شبکه اجتماعی تلگرام با ردوبدل کردن روزانه 15میلیارد پیام پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در ایران است.
بیشتر
وبلاگ «آرمان ولایت» نوشت:

اعانه به ظالم جرمی بزرگ و نابخشودنی2

بهروز فیروزی

وبلاگ فیروزی کارتون

وبلاگ «افسران جوان جنگ نرم» نوشت:

چگونگی نفوذ دشمن در جنگ نرم

فضای مجازی
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

واکنش حزب اللهی ها به درگذشت هاشمی چیست؟

روزهای سختی بر انقلاب اسلامی در فتنه سال 88 گذشت و برخی از خواص که با اشرافیت خو گرفته اند، سکوتشان به گسترش آتش فتنه کمک کرده بود و حاضر به محکوم کردن فتنه گران سال 88 از تریبون صدا و سیما نشدند و در حماسهu مردمی نهم دی 88 غایب بودند
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

اعتدال آمریکائی، با ادبیات ته دره!!

انسان حیرت می کند از این جماعت بی کفایت، که شعارشان "ما نمی توانیم" است! این جماعت لیبرال و غربزده برای باز کردن پای دشمنان به کشور تلاش دارد، ریل نظام اسلامی را به سوی قبله آمال خود یعنی آمریکا تغییر دهد
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

درخواست معاوضه آرش صادقی با شهدای صابرین

ما خواستار معاوضه آرش صادقی بی گناه با شهدای صابرین هستیم چراکه آرش صادقی با گروه تروریستی پژاک همکاری داشته و این گروهک هم خیلی از نیروهای صابرین رو شهید کرده، ازینرو ما خواهان این هستیم تا گروهک پژاک شهدای صابرین را زنده کرده و آن ها را از قبر بیرون بیاورد و رژیم در قبال این اقدام گروه پژاک، آرش صادقی را معاوضه کند.
سایت "جشنواره فضای مجازی ارزشی انقلاب اسلامی ایران"نوشت:

جشنواره فضای مجازی ارزشی انقلاب اسلامی

جشنواره فضای مجازی ارزشی انقلاب اسلامی ایران با محوریت ترویج و گسترش و دفاع از اهداف , ارزشها , فرهنگ و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در سال1395 آغاز به کار کرده است
هرمزگان

آب در سد جگین و ما تشنه لبان می گردیم

مهمترین عناوین ابر مطالب وبلاگ نویسان استان هرمزگان در هفته ای که گذشت منتشر شد.
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:

انتقام فتنه گران از سپاه امام حسین (ع)

ماشاهد تعطیلی روز افزون واحدهای تولیدی در داخل -علی رغم نامگذاری دو سال اخیر ریاست شما از سوی رهبری با عناوین اقتصادی- هستیم ، آیا توضیحی منطقی وجود دارد؟
حسن عید زاده

وبلاگ ندای بشاگرد

گفتگوی اختصاصی با حسن عیدزاده وبلاگ نویس استان هرمزگان وبلاگ نویسان زیادی هستند که به اینترنت به عنوان فضایی ویژه نگاه می کنند که می شود به یاری آن حرف های دل و افکارشان را بیان کنند و از اعتقادات شان بگویند و با هم فکرهای شان آشنا شوند.

کانال شبهه زدایی در تلگرام را بیشتر بشناسیم

هر چند عده ای بر این باورند که که حضور در این فضا هر چند مثبت باشد اما به علت ماهیت و اهداف سازنده پلید آن، نمی‌توان مفید و موثر بود، اما با این وجود فارق از بی تدبیری مسئولین و نهاد های فرهنگی، فعالیت نیرو های جوان خود جوش در فضای مجازی برای پاسخ گویی به شبهات قابل تقدیر است.
وبلاگ "گفتمان تمدنی" نوشت:

طنزگونه بودن فیسبوک هم اکنون برای بسیاری آشکار شده است. شبکه‌ای "اجتماعی" که با تعداد خیره‌کننده‌ای از پیامدهای روانی

طنزگونه بودن فیسبوک هم اکنون برای بسیاری آشکار شده است. شبکه‌ای "اجتماعی" که با تعداد خیره‌کننده‌ای از پیامدهای روانی ناخوشایند نظیر افسردگی، اعتماد بنفس پایین و در بین آنها وجود حسادتی تلخ ارتباط دارد. 🔺اکنون مطالعۀ جدیدی در مجلۀ روان شناسی اجتماعی و بالینی نشان می‌دهد که فیسبوک و علائم افسردگی نه تنها با هم ارتباط دارند بلکه در بین آنها یک عامل واسط؛ این پدیدۀ روان شناختی را توضیح می دهد و آن "مقایسۀ اجتماعی" است؛ یعنی بیشتر اوقات، ما لحظه‌های ملال آور خودمان را با بهترین لحظه‌های دوستانمان (همان عکس های مونتاژ شده از تعطیلات و کودک نازمان) مقایسه می‌کنیم.
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

نحوه استفاده از اینترنت در راهپیمایی اربعین + اینفوگرافی

با نزدیک شدن به راهپیمایی اربعین حسینی و آماده شدن زائران برای شرکت در این پیاده روی عظیم، اپراتورهای تلفن همراه، 150 باجه اینترنت وای فای را جهت رفاه حال زائران در مسیر نجف تا کربلا در نظر گرفته است.
علی کاظمی

وبلاگ قاصدون

وبلاگ "افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

اسکرین سیور با موضوع جنگ نرم

مقام معظم رهبری: در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را با تمام عیار و ب قالبی مناسب به میدان آ؛ورد تا اثرگذار باشد.
سایت وبلاگی "صدای دریا" نوشت:

حیف است وقتمان را هدر دهیم

روزی که وایبر ، واتس آپ و اینستاگرام و امثالهم به زندگی ها وارد شدند
وبلاگ “مینوجهان” نوشت :

شبکه های ماهواره ای؛ ترویج دهنده بی حجابی و بی بند باری در جامعه

حجم انبوه و روزافزون شبکه‌های ماهواره موجب رویگردانی مخاطبان از فرهنگ خودی و دل بستن به آموزه‌های بیگانه می‌شود که زنگ خطر بزرگی محسوب می‌شود.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

شیطانِ امروز حرف های مدرن دارد!

امام خامنه ای(مدظله العالی): این شیطانی که حمله می کند، همیشه یک جور حمله نمی کند...
باشگاه وبلاگ نویسان اردبیل "وبلر" نوشت:

اینفوگرافیک/ کشورهایی که شبکه ملی اطلاعات دارند

کشور کره جنوبی که از نظر آمادگی الکترونیک و پهنای باند رتبه نخست را در دنیا دارد و مقامات وقت وزارت ارتباطات بارها در مورد راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات، این کشور را مورد مثال قرار داده‌اند.
همه با هم برگزار می کند:

موج وبلاگی/ امنیت در فضای مجازی

از آنجا که آسیب های فضای مجازی بسیارند و متاسفانه بخشی از جامعه یا از این مشکلات آگاهی ندارند و یا راه های مبارزه با این معضلات را نمی دانند، از تمام فعالان این فضا می خواهیم قلم ها را آماده کرده و راهنما و روشنی بخش جامعه باشند.
وبلاگ "گلبرگ احکام" نوشت :

لزوم سلب ابزار سلطه دشمن در فضای مجازی

امروز نظام سلطه بر روی این مساله در حال کار است، همین مساله مهندسی اطلاعات و این ابزارهای جدیدی که وارد میدان شده است، اینها همه ابزارهایی هستند برای تسلط بر فرهنگ یک کشور. بنده با این حرف نمی خواهم بگویم این ابزارها را از زندگی خودمان خارج کنیم؛ اما سلطه دشمن را از این ابزارها بایستی سلب کرد.

عکس نوشت/اهمیت فضای مجازی از دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

عکس نوشته هایی از اهمیت فضای مجازی از دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
بیشتر
آخرین مطالب
آرشیو