کانال تلگرامی "آیت الله مجتهدی" نوشت:

این گنجشک ماده به من توجهی نمی‌کند!

روزی گنجشک نری نزد حضرت سلیمان علیه السلام آمد و عرض کرد: این گنجشک ماده به من توجهی نمی‌کند، هر چه من به او محبت دارم در عوض او به من بی محبتی می‌کند.
وبلاگ "سراج معلم" نوشت:

فرق آدمها در عکسهایشان است!

هر کسی در قابی دیده می شود که دغدغه اش شده است؛ یک نفر در کوه های شمال تهران؛ دیگری در روستای بی و آب برق جنوب ایران!
گلستان بلاگ،منتشر کرد:

شوهرم بیکاره، پول سفر نداریم

شوهرم بیکاره، پول سفر نداریم خیلیام رامون نمیدن عوضش ایرباس داریم مسافراشم بیمه ن. خدایا شکرت
گلستان بلاگ گلدون وبلاگ 168

رهبر انقلاب چقدر عیدی میدهند؟

نماز جماعت به امام مقام معظم رهبری اقامه شد. آن روز ایشان عیدی هم به حاضران دادند. آقای شریفی در هنگام عیدی گرفتن به شوخی گفت: «عیالوارم» و شش عد اسکناس صد تومانی از ایشان کرفت.
گلستان بلاگ،منتشر کرد:

چرا در هواپیما گوشی همراه را خاموش می‌کنیم؟

هواپیما شروع به حرکت می‌کند و هنوز به ابتدای باند پرواز نرسیده است. سرمیهماندار دعا می‌خواند و برای خدمه و مسافران آرزوی پرواز ایمن و آرام می‌کند. او از مسافران می‌خواهد که گوشی همراه و دیگر وسایل دیجیتالی خود را خاموش کنند
وب سایت «گلستان 24» نوشت:

در استانه سفر های نوروزی؛ گلستان یکی از پر جاذبه ترین استان های کشور

تعطیلات نوروز معروف است به سفر های تفریحی و گردشگری،خانواده های ایرانی با سفر به مناطق مختلف کشور و دیدن جاذبه های توریستی و گردشگری این ایام را سپری می کنند.
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

سال95 گذشت و ته اش یک سوال ماند

سال95 گذشت و ته اش یک سوال ماند یا باید بماند، برای همه انهایی که در طول سال این بقیه الله گفتند و دنبال یار و محبوبشان گشتند: تا چه حد توانستم، به شعار سال که توسط ولایت تعیین شده بود عمل کنم؟؟
کانال تلگرامی "افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

شیخ الازهر و دست دادن با زنان قوی

بدون شرح!! شیخ الازهر در ملاقات با یک دختر ایزدی ضعیف و با یک زن قوی ..!
وب سایت «راه دانا» نوشت:

گزارش تصویری/ دیدار دست‌اندرکاران راهیان نور با رهبر انقلاب

هم‌زمان با ایام برگزاری اردوهای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس، مسئولان، دست‌اندرکاران و خادمان راهیان نور، صبح روز دوشنبه 16 اسفند با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
وب سایت «راه دانا» نوشت:

تصاویر کاشت نهال توسط مقام معظم رهبری

هم‌زمان با هفته‌ی منابع طبیعی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی پیش از ظهر چهارشنبه دو اصله نهال میوه سیب و گیلاس کاشتند.
کانال تلگرامی "عمارنامه" نوشت:

عکس/ تاریخ تکراری

توئیت روز: تاریخ تکراری ... مذاکرات ۵۹۸ نشسته از راست: ظریف، ولایتی،سیروس_ناصری و حسن روحانی. ناصری: عضو سابق تیم مذاکره کننده که ممنوع الخروج شده.
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

جان برادر ! قیمت همین است، جنس شناس باشید

جان برادر ! قیمت همین است ، جنس شناس هم اگر باشید، می فهمید که قیمت همین است، حتما شما این جنس را با اجناس مارک دار اشتباه گرفته اید نه! این از ان جنسها نیست، قیمت همین است که گفتم، نه بیشتر !! من پول بیشتری از شما قبول نمی کنم
وبلاگ سعید نوشت:

سخنرانی کوبنده پناهیان علیه مدیران نجومی در بیت رهبری+ فیلم

اگر سیاست‌مداران برای خود حقوق‌های کلان ببندند، دیگر چطور می‌شود به این جامعه گفت که «به‌خاطر خدا کار کنید؟!» چرا ما که عوام هستیم باید مخلص باشیم، ولی در آن بالاها، هیچ خبری از اخلاص نیست! این آقایی که #مدیر شده، باید از خدایش باشد که توفیق خدمت پیدا کرده است، اما او دارد ده برابر ما پول می‌گیرد
گلستان بلاگ منتشر کرد:

راه رفتن خوب است

راه رفتن خوب است. همیشه خوب بوده است. همیشه به درد می خورد.
سایت "سیمای زاگرس" نوشت:

سقوط خوزستان و دولت تدبیر و امید!

بحران‌هایی که با گرمی هوا و افزایش رطوبت و گرد و خاک، سقوط خوزستان و دولت دکتر روحانی را رقم خواهد زد. اسلام ذوالقدرپور: 36 سال پیش در چهارم آبان 1359 و بر اثر حمله شدید و سنگین ارتش عراق به مدافعین خرمشهر، این شهر مهم ایران و مرکز تجارت و بازرگانی خوزستان، سرانجام بعد ...