وبلاگ "آرمانگرای انقلابی" نوشت:

شتابزدگی دولت برای انتخابات

دولت دچار یک آشفتگی شخصیتی شده و و مجبور است در این چند ماه باقی‌مانده به انتخابات به جای رسیدگی به امورات کشور، همه را از منظر انتخابات بنگرد و پیش ببرد
وبلاگ " یزد امروز " نوشت :

چند نکته پیرامون ابلاغیه 19 ماده‌ای دولت

حالا که سخن از اطلاع‌رسانی به میان آمده، خوب است دولت محترم نسبت به برخی از مسائل جنجالی که تا کنون از مردم پنهان نگه داشته شده‌اند هم اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهد.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

مجلس زوری - ناطق نوری!!

برخی از افراد، که نطقشان در زمان طغیان گران فتنه گران سال 88 قطع شده بود، با درگذشت مرحوم هاشمی رفسنجانی به نطق آمده و با8 تعاریف غلو آمیز و غیر واقعی، به تجلیل از آن مرحوم می پردازند. یکی از این افراد غالی، ناطق نوری است
وبلاگ "جبهه اقدام" نوشت:

تغافل در برابر فحشاخانه های مجازی!! مسئولان پاسخگو باشند!

کدام مسلمان می تواند این فاجعه را تحمل کند که حدود 8 میلیون نفر از جوانان کشورش را در کانال های ضد اخلاقی و فاسد، که روز به روز در لجن زار بی عفتی و دین ستیزی فرو می روند، ببیند و سکوت کند؟!!! چه سیاستی پشت پرده است که این نجس افزار فیلتر نمی شود؟!!
وبلاگ "پیروان ولایت" نوشت:

هم نوایی با فتنه و فتنه گران بر خلاف منویات رهبری است

دانشجویان بصیر و انقلابی جهرم اعلام می دارند که اگر بنا بر اصلاح و اصلاح طلبی باشد، ما خواهان اصلاح هستیم، اصلاح انجمنی که با نام اسلامی، ولی در جهت مطامع روشنفکر نماهای بد طینت گرفتار است.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

آیا رئیس جمهورمان و امضاء کنندگان برجام، واقعاً ایرانی هستند

در رابطه با برجام، وقتی ضمائم آن را مورد مطالعه قرار می دهیم، حیرت و تأسف به انسان دست داده و این سئوال مطرح می شود؛ آیاا رئیس جمهورمان و امضاء کنندگان برجام، واقعاً ایرانی هستند و از امنیت و استقلال کشورمان دفاع کرده اند؟!
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

اعتدال آمریکائی، با ادبیات ته دره!!

انسان حیرت می کند از این جماعت بی کفایت، که شعارشان "ما نمی توانیم" است! این جماعت لیبرال و غربزده برای باز کردن پای دشمنان به کشور تلاش دارد، ریل نظام اسلامی را به سوی قبله آمال خود یعنی آمریکا تغییر دهد
وبلاگ شهر خوبان منتشر کرد

انقلاب ما انقلاب آرمانهاست نه تسلیم شدن...

شهید بهشتی انقلاب ما انقلاب آرمان‌هاست نه سر تسلیم در برابر واقعیت‌ها… صحبت از تشکیل محاصرهٔ اقتصادی کرد، گفتم ما همان نان و پنیر خودمان که توی این مملکت به دست می‌آید بخوریم.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

پاسخگوی اعتماد به آمریکا، کیست؟!!

آقای محمد جواد ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس لب به اعتراف گشود و گفت: «من اعتراف می کنم که اشتباه کردم؛ نباید به حرف جان کری اعتماد می کردم؛ اگر استراتژی و سیاست خود را دنبال می کردم، حالا با مشکل مواجه نمی شدم؛ مسئولیت اشتباهم را می پذیرم؛ ما براساس قول جان کری اظهار نظر کردیم که اشتباه بزرگ بود.»
وبلاگ "سیاست روز" نوشت:

برجام روسیاه مانده به عبرت

کم کم مردم از تمام زوایای گفتگوهای رد و بدل شده در اتاق های گفتگوهای محرمانه مطلع می شوند، و می فهمند این لیبرال های کدخدا زده چقدر مُستَعدِ حقارت و دَدمنشی علیه نیروهای مُخلص انقلاب هستند، کم کم همگان خواهند فهمید، این افراد و جریانات درون دولت، که اکثرا اشراف ماآبی اند، سخت شیفته رابطه با آمریکا هستند، و اگر هم نمی توانند اکنون حرف دلشان را برای سازش با آمریکا به طور علنی بگویند، چون بعد از فتنه88 ، شجاعت شان را در مصاف با انقلاب، با ترسی آمیخته به شرم باخته اند.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

فکت شیت ایرانی، نامه شرمساری؟!

دستور جناب روحانی به صالحی، قطعاً جُک سال خواهد شد، زیرا آقای اوباما، تحریمها را بر روی کاغذ لغو کرد و جناب روحانی هم به تقلید از او، دستور فعالیت در خصوص تولید سوخت ناوگان دریایی را بر روی کاغذ صادر کرد، اما این کجا و آن کجا؟!!!
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

تأثیر تدبیر انقلابی با غیر انقلابی!!

این حکایت شرمساری جناب روحانی است! که هم صنعت هسته ای را تعطیل کرد، هم سوختِ 20 درصد را نابود کرد و ذخیره سوخت 3 و 5 درصد را به خارج فرستاد و هم قلب رأکتور فوق پیشرفته ی آب سنگین اراک را که بدست توانمند ایرانی ساخته شده بود، با سیمان پُر کرد و برای همیشه آن را از کار انداخت! و امروز هم تحریم ده ساله را با بی تدبیری و شرمساری به ارمغان آورد!!!!!
همایش انقلابیون جوان

همایش انقلابیون جوان به مناسبت روز دانشجو

دانشجو باید جامعه را از به خواب رفتن و به خلصه رفتن نجات دهد و روز دانشجو را با یاد سه شهیدی که قربانی در زیر پای نیکسون و جریانی که شرایط ایران و کودتای ایران و شرایط غارت و چپاول را نهادینه کرده بود، قربانی شدند، گرامی می داریم و همچنان این روز برای ما بعنوان روز استکبار ستیزی زنده است
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

با خون شهداء هسته ای چه کردند؟!!

کدام فرد عاقلی می پذیرد، که وقتی قلب رأکتور اراک برای رفع خطر از رژیم صهیونیستی، توسط دولت بی تدبیر و لیبرال یازدهم با بتن پر شده و تا 15 سال دیگر هم حق تکمیل مجدد آن را نداریم، آیا امکان پاسخ قاطعانه ما در تقابل با قانون داماتوع آمریکا وجود دارد؟!
وبلاگ «پاتوق بچه شیعه ها» نوشت:

فیش نجومی تازه‌یاب در دفتر مسجد!

دیشب به دیدن پدرم رفته بودم، موقع نماز به مسجد کوچک و نقلی نزدیک منزلشان رفتم. بین دو نماز حاج‌آقا برای چند لحظه میکروفون را گرفت ..