وبلاگ "سیاست روز" نوشت:

رقاصان رم کردند پا بر دو گذاشتند

با حمله موشکی سپاه به تروریست ها / کم شده پوشکِ بچه برای اسرائیلی ها ما آمریکائیان در کینه توزی یگانه عالم ایم/ ولی اینک چون خران در گل مانده ایم
کانال تلگرامی "افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

جالبترین‌ نکته‌‌حمله‌ موشکی‌ سپاه

جالب ترین‌ نکته‌‌حمله‌ موشکی‌ سپاه‌‌ این‌ بود‌ که‌ هنوز‌ هم‌پس‌‌ از‌۱۴۰۰سال‌ نوادگان‌ شوم‌ِ‌ هند‌جگر‌خوار؛ با #ذوالفقار‌ به‌ درک‌ واصل‌ می‌شوند...
وبلاگ "نوشته های یک پسر قمی" نوشت:

خروس سبز رنگ فتنه

نخیر آقا ... چه کسی گفته جریان فتنه از اعمال گذشته پشیمان است ؟ مگر مغز چارپایان را خورده اند؟؟؟ پس جواب خون ندا آقاسلطان را که می دهد؟ همیشه به یاد داشته باشید فتنه گر واقعی آن است که برای احمقانه ترین کارها ، دلیل داشته باشد!
سایت "خبرگزاری فارس" نوشت:

فیلم منتشر شده توسط «سیا» تقلبی از آب درآمد

چندی است فیلم یک دقیقه و 52 ثانیه‌ای از خانه مصدق روز 28 مرداد 1332 که آثاری از هجوم مردم در آن به چشم می‌خورد بی‌آن‌که شخص یا مؤسسه‌ای مسئولیت آن را پذیرفته باشد در شبکه‌های اجتماعی پخش می‌شود.
کانال تلگرامی "فارس پلاس" نوشت:

بازتاب توییتری/تصویب تحریم های جامع ایران در سنای آمریکا

ظریف: تصمیم جدید سنای آمریکا بواقع نشان دهنده کوتاه نظری آمریکایی هاست. وی افزود: خیلی نامردن دل منو شکستن منم دیگه باهاشون قهرم
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

ریش بزک کرده و پوزخند شیطان!

زنجیره ای ها سکوت کرده و به کودتای آمریکا بر علیه مصدق پرداخته! حسن روحانی به بزک کردن ریش و برجام اهتمام دارد! مجلس هم به تعطیلات بهاره رفته! تا آمریکا در میدان خالی از اقدامات متقابل ایران، بتازد و ریش بزک کرده حسن روحانی، زمینه پوزخند شیطان گردد!
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

ضربه ای که از اعتماد به گرگ، عاید ایران می شود!

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام با اشاره به ضربه خوردن بر اثر اعتماد به دشمن گفتند: «می توانستیم به دشمن اعتماد نکنیم اما در جاهایی به علتهایی مثلاً برای گرفتن بهانه از دست آمریکایی ها کوتاه آمدیم که البته بهانه گرفته نشد و ضربه هم خوردیم.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

سنای آمریکا طرح جامع تحریم های ایران را تصویب کرد

موضع وزیر خارجه آمریکا رکس تیلرسون: «سیاست دولت آمریکا حمایت ازل انتقال مسالمت آمیز قدرت در ایران است و از عناصری در داخل ایران حمایت کنیم که منجر می‌شود به انتقال مسالمت آمیز حکومت. و البته همان طور که می‌دانیم، آن عناصر حضور دارند.»
وبلاگ «اریان بلاگفا» نوشت:

بنی صدر در سال ۵۹ چه می گفت؟ وقایعی که رهبر انقلاب نسبت به تکرار آن هشدار دادند

پس از حادثه ۱۴ اسفند، باز هم بنی صدر دست از حملات خود نکشید و دوگانه‌سازی بین حامیان خود و سازمان‌ها و نهادهای مختلف جمهوری اسلامی را بیشتر دامن زد.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

تغییر بنی صدر دیگری، در راه است؟!!

بنی صدر با نداشتن عمامه و علی رغم اثبات جاسوسی او برای سازمان سیای آمریکا، جرأت برخی از کارهای جناب روحانی را نداشت، اما در عملکرد و تفکر حاج حسن روحانی، کارهای افراطی، ضدانقلابی و خودسرانه، بر خلاف اصول و مبانی انقلاب اسلامی موج می زند!
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

موش و گربه بازی جدید دولت فریب!!!

سؤال اینجا است، اگر آمریکا در زمان وزارت خارجه جان کری به تعهداتش در برجام عمل نکرده، پس حضور ایشان در کنار ظریف چه معنایی دارد؟! به نظر می رسد که بازی مسخره ی برد-برد حسن روحانی در پسا برجام ادامه داشته و نظام اسلامی همچنان باید هزینه ی دیپلماسی ذلیلانه ایشان را بپردازد!
کانال تلگرامی "روشنگری" نوشت:

پاسخ استاد رائفی پور به سخنان دیروز رئیس جمهور

با خبر شدم جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم فرموده اند: "امیرالمومنین مبنای ولایت و حکومت را نظر مردم و انتخاب مردم می‌داند. گفت هرکسی که شماها او را برگزینید من هم اطاعت می‌کنم"
وب سایت شخصی «رسول شکری نیا» نوشت:

پایان افسانه برجام

برای رضای خدا دست از شوهای تبلغاتی و جریانی و انتخاباتی بردارید و یک بار هم که شده بپذیرید که از دشمن رودست خوردید شاید این مسئله سبب وحدت نظر آنان با سایر طیف های سیاسی شود و چاره ای هوشمندانه برای مواجهه با این مسئله اندیشیده شود
وبلاگ "معبر جوان عاشورایی" نوشت:

حکم ماموریت جوانان انقلابی

وقتی دستگاه فرهنگی کشور مختل باشد "وقتی اولویت ها حفظ نشود"وقتی بوی نفاق یا غرض می آید "ان وقت است که امام جامعه جوانان را به نبردی علیه خیزش نرم دشمن فرامیخواند"و به آنها حکم ماموریت میدهد که برای ابقای اسلام و این انقلاب شما آتش اختیارید