دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

همه چیز در گرو یک اقتصاد قوی

شاه بیت سخنان رهبری آنجاست که ایشان عزت، اقتدار، استقلال و پیشرفت کشور را مستقیما به مسئله اقتصاد گره می زنند و این نشان می دهد که هرگونه غفلت از تقویت اقتصاد کشور (اقتصاد مقاومتی ) به درخطر قرارگرفتن مولفه هایی از قبیل اقتدار و استقلال و عزت ما برخواهد گشت
کانال تلگرامی "فاطمیون" نوشت:

قصه پرغصه برجام و آب سنگین اراک...

دولت نامه زده: آب سنگین برای ارائه در بازار بین‌المللی در دسترس قرار گرفته اما هنوز خریداری پیدا نشده که لازم باشد آب سنگین به آن خریدار تحویل داده شود.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

حسن روحانی و قول کدخدا آمریکا!

آقای حسن روحانی که به قولهای شفاهی کدخدا باور داشت، پس از نقض عهد آمریکا در برجام، به دیار کدخدا آمریکا سفر کرد تا با دیپلماسی التماسی، آمریکا را راضی کند ولی از قول طرف آمریکائی هیچ خبری منتشر نگردید...
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

سخنرانی رهبر انقلاب در اجتماع زائران و مجاوران حرم رضوی(۱۳۹۶/۰۱/۰۱)

رهبری تأکید کردند: ملت ایران با برگزاری انتخاباتی خوب بار دیگر سرافراز می‌شود و به پیش می‌رود و دشمنان ملت همچون گذشته هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
وبلاگ «ناگفته ها» نوشت:

سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال گرامی باد

مقام معظم رهبری: همّت جوانانه‌ای که من اشاره کردم، ناشی از مشاهده و اطّلاع از فعّالیّتهای هزاران گروه جوان در سرتاسر کشور است، که به فعّالیّتهای پُرشور خود، چه در زمینه‌های علمی، چه در زمینه‌های فرهنگی، چه در زمینه‌های ورزشی، چه در زمینه‌های تولیدی، سرگرم هستند
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

سوژه عملیات روانی اعتدالیون نشویم!

با کمال تأسف، جنابع روحانی، با اجراء فوری برجام ناکام شد و مشکلات اقتصادی کشور و مردم، لاینحل باقی ماند و لذا سئوال از دیگران را بجای پاسخگوئی به مطالبات مردم انتخاب کرده و قصدش از این حرکت ناجوانمردانه، این است تا ملت را "سوژه عملیات روانی" خود قرار دهد!
کانال تلگرامی "عمارنامه" نوشت:

نقد سند آموزشی 2030 توسط رحیم‌ پور ازغدی

سند 2030 یونسکو صریحاً می‌گوید هرنوع تربیت دینی، الهی، خلاف حقوق بشر است، ولی آموزش جنسی تحت عنوان بهداشت برای کودکان را جزو حقوق کودکی می‌دانند که حتی به بلوغ جنسی نرسیده است و عملاً آموزش را ذیل یک ایدئولوژی دیگر قرار می‌دهند.
وبلاگ "انتظار" نوشت:

حاشیه های آقای مسؤول از شعار تا عمل!

تو عملی کردن شعارهاش 4 ساله وامونده، برای همین هم میخواد حواس ملت رو پرت کنه. میخواد فضا هم متشنج و دوقطبی بشه. گفت: مگه میشه؟! اون که خودش مسئوله و باید دنبال امنیت کشور باشه! چه فایده ای براش داره؟!
گلستان بلاگ منتشر کرد:

حسن روحانی=خدای اعتماد به نفس!

گلستان 166

چه چیز شیعه انگلیسی را رسوا می کند؟

فاطمیون! بزرگان می گویند: شجاعت صفت ویژه ای است که سایر فضایل و کمالات انسانی در پرتو آن هویت می یابند. آنان که یک شبه ره صد ساله می روند، به برکت همین صفت «شجاعت» است.
وبلاگ "دل نگاره" نوشت:

امتحان آقاها و آقازاده‌ها

انگار آقازاده‌ها در مملکت ما با بقیه فرق می‌کنند. آقازاده که باشی بدون زحمت می‌توانی به خیلی چیزها برسی قبل از اینکه ظرفیتش را پیدا کنی. خیلی از مجوزها را برای شما قرار نداده‌اند، کسی جرات ندارد به آقازاده‌ها حرفی بزند. امتحان خدا برای آقاها و آقازاده‌ها سنگین‌‌تر است و سخت‌تر. خدا بهشان رحم کند.
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

زبان دراز دشمن را قیچی کنید!

شگفتا! این که نشد جواب دشمن! چرا نگفتید علت ناامنی دنیا شمایید نه ما؟ چرا نگفتید جرأت دارید پایتان را از گلیمتان درازتر کنید تا چنان درسی بهتان بدهیم که مرغان آسمان به حالتان زار بزنند؟ مگر نمی‌دانید لحن صحبت کردن با دشمن را هرچه ملایم‌تر کنی و ظریف‌تر، آنها جری‌تر می‌شوند و درنده‌تر؟
سایت "مشرق" نوشت:

دولت کارنامه اقتصادی خود را به مردم بگوید/ معیشت مردم مسئله اساسی کشور است

آیت الله سید ابراهیم رئیسی عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان با اشاره به نزدیکی پایان سال گفت: طبیعتاً دولتمردان باید در این‌ باره کارنامه‌ای از خود نشان دهند.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

دولتی با املاک نجومی، ثروت و حقوق و اختلاس های نجومی!

این دولت نجومی، حافظ منافع چه کسانی خواهند بود؟ مردم یا میلیاردرهایی مثل خودشان؟!
کانال تلگرامی "رجا نیوز" نوشت:

طرح تضعیف سلامت!

برخی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستور عدم ارائه خدمات به برخی مراجعهن بیمه ای را صادر کرده اند! دلیلی این اقدام پرداخت نشدن بدهی بیمه ها به بیمارستان ها عنوان شده است!