دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت:

راه حل بحران سوریه

حل شدن بحران انسانی در سوریه از طریق این مذاکرات ارزوی بسیار محال است چرا که کشورهای حاضر در جلسات اکثرا همان حامیان و تغذیه کنندگان تروریستها هستند که منافعشان در حل نشدن این بحران است
کانال تلگرامی "فاطمیون" نوشت:

قصه پرغصه برجام و آب سنگین اراک...

دولت نامه زده: آب سنگین برای ارائه در بازار بین‌المللی در دسترس قرار گرفته اما هنوز خریداری پیدا نشده که لازم باشد آب سنگین به آن خریدار تحویل داده شود.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

حسن روحانی و قول کدخدا آمریکا!

آقای حسن روحانی که به قولهای شفاهی کدخدا باور داشت، پس از نقض عهد آمریکا در برجام، به دیار کدخدا آمریکا سفر کرد تا با دیپلماسی التماسی، آمریکا را راضی کند ولی از قول طرف آمریکائی هیچ خبری منتشر نگردید...
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

سخنرانی رهبر انقلاب در اجتماع زائران و مجاوران حرم رضوی(۱۳۹۶/۰۱/۰۱)

رهبری تأکید کردند: ملت ایران با برگزاری انتخاباتی خوب بار دیگر سرافراز می‌شود و به پیش می‌رود و دشمنان ملت همچون گذشته هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

سوژه عملیات روانی اعتدالیون نشویم!

با کمال تأسف، جنابع روحانی، با اجراء فوری برجام ناکام شد و مشکلات اقتصادی کشور و مردم، لاینحل باقی ماند و لذا سئوال از دیگران را بجای پاسخگوئی به مطالبات مردم انتخاب کرده و قصدش از این حرکت ناجوانمردانه، این است تا ملت را "سوژه عملیات روانی" خود قرار دهد!
کانال تلگرامی "خط شکن" نوشت:

داستان شهادت دختر آمریکایی راشل کوری

هنگامی که بولدوزر اسرائیلی قصد تخریب خانه یک فلسطینی را داشت در مقابل او قرار می‌گیرد اما بولدوز او را به زیر می‌کشد و به #شهادت می‌رساند.
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

کالای ایرانی در حرف، واردات کالای خارجی در عمل

نمی شود از یکطرف مدام حرف ازاقتصاد مقاومتی زد و مردم را به خرید و فروش کالای ایرانی در راستای کمک به توالید و اقتصاد کشور کرد و از طرف دیگر دربها را به روی ورود اجناس عموما بی کیفیت خارجی باز کرد و دست روی دست گذاشت
کانال تلگرامی "عمارنامه" نوشت:

نقد سند آموزشی 2030 توسط رحیم‌ پور ازغدی

سند 2030 یونسکو صریحاً می‌گوید هرنوع تربیت دینی، الهی، خلاف حقوق بشر است، ولی آموزش جنسی تحت عنوان بهداشت برای کودکان را جزو حقوق کودکی می‌دانند که حتی به بلوغ جنسی نرسیده است و عملاً آموزش را ذیل یک ایدئولوژی دیگر قرار می‌دهند.
سایت "وعده صادق" نوشت:

انیمیشن نبرد خلیج فارس 1395

این فیلم به قسمتی از درگیری دریایی ناوگان سپاه با ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس می پردازد. در این فیلم ایران با استفاده ار جنگ نامتقارن دریای ناوگان کلاسیک آمریکا را درخلیج فارس زمینگیر می کند و جنک در نهایت با توسل وامدادهای غیبی به پیروزی ایران منجر می شود.
کانال تلگرامی "روشنگری" نوشت:

از اون حروماش...

۳۰ هزار ایرانی نوروز امسال به #ترکیه می‌روند! ✈️✈️ خوش باشند اما...
کانال تلگرامی "عمارنامه" نوشت:

عکس/ تاریخ تکراری

توئیت روز: تاریخ تکراری ... مذاکرات ۵۹۸ نشسته از راست: ظریف، ولایتی،سیروس_ناصری و حسن روحانی. ناصری: عضو سابق تیم مذاکره کننده که ممنوع الخروج شده.
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

زبان دراز دشمن را قیچی کنید!

شگفتا! این که نشد جواب دشمن! چرا نگفتید علت ناامنی دنیا شمایید نه ما؟ چرا نگفتید جرأت دارید پایتان را از گلیمتان درازتر کنید تا چنان درسی بهتان بدهیم که مرغان آسمان به حالتان زار بزنند؟ مگر نمی‌دانید لحن صحبت کردن با دشمن را هرچه ملایم‌تر کنی و ظریف‌تر، آنها جری‌تر می‌شوند و درنده‌تر؟
سایت "مشرق" نوشت:

دولت کارنامه اقتصادی خود را به مردم بگوید/ معیشت مردم مسئله اساسی کشور است

آیت الله سید ابراهیم رئیسی عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان با اشاره به نزدیکی پایان سال گفت: طبیعتاً دولتمردان باید در این‌ باره کارنامه‌ای از خود نشان دهند.
کانال تلگرامی "عمارنامه" نوشت:

فرجام رأی به لیبرال سرمایه داری

گفتند کشور مدیر می‌خواهد نه خدمتگزار. امروز مشخص شده است منظورشان از مدیریت، سلطنت بوده است. سلطنت یعنی دست در جیب بگذاری و از میدان خدمت فاصله بگیری مبادا اتوی لباست خراب شود. یعنی به جای افتخار به اختراع و ساختن، مفتخر به خریدن باشی و تمام هنرت این باشد که توانسته‌ای نفت را مفت بفروشی
پایگاه اطلاع‌رسانی "KHAMENEI.IR" نوشت:

پوستر/ جنگ واقعی، جنگ اقتصادی

رهبری: مسئول اروپایی میگوید اگر برجام نبود حتما جنگ بود؛ دروغ محض! چرا میگویند جنگ؟ برای اینکه ذهن ما برود به جنگ [اما] جنگ واقعی چیز دیگر است؛ جنگ واقعی جنگ اقتصادی است، جنگ واقعی تحریم است، جنگ واقعی گرفتن عرصه‌های کار و فعالیت و فناوری در داخل کشور است.