کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

پرورش کودک کتابخوان

کتاب‌هایِ مصور رنگی در اختیار کودکتان قرار دهید. داستان‌های ساده ای که مادرها و احیاناً مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها برای بچه‌ها تعریف می‌کنند نیز وسیلۀ دیگری برای جلب توجه کودک به مطالعه است.
وبلاگ "مرجعی برای مربیان تربیتی" نوشت:

نگاره اا قدرشناسی دائم

بین معلم و جوان یک رابطه منطقی برقرار است
صفحه لنزور ماتیکهای شیطانی نوشت:

خیانت مخفیانه

آموزش خوارضایی به کودکان صفر تا چهار ساله کلاس های آموزشی برای همجنس بازان ممنوعیت هرگونه آموزش دینی و اعتقادی در مدارس به دلیل پایمال شدن حقوق بشر تنها گوشه ای از مفاد ننگین سند 2030 است
صفحه لنزور ماتیکهای شیطانی نوشت:

رنگ چشاش لنز نیست!

نترسید!!! چیزی نیست.. این دوست عزیز داره تمام تلاششو میکنه تا به فالووراش ثابت کنه رنگ چشاش لنز نست
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

پرورش عزت نفس در کودکان

تشویق و دلگرمی دادن به کودکان، کمک می کند عزت نفس خود را پرورش دهند. کودکان را هل ندهید؛ بلکه آنان را از طریق پذیرش تلاش‌هایشان و تقدیر از پیشرفت‌هایشان تشویق کنید.
وبلاگ "انعکاس" نوشت:

آرزو کن روزه دار

میلیاردری به کودکش گفت: میخواهم تو را به آرزوهایت برسانم،آرزو کن،پسرک فکری کرد و آرزوی ماشین کوکی کرد، پدرش به او گفت می خواهی برایت یک ماشین واقعی آخرین سیستم بخرم؟ پسر در پاسخ همه این آرزوها گفت : نه !من همان ماشین کوکی را می خواهم
وبلاگ "ملازمان حرم" نوشت:

نهضت جهانی (شهید حمزه علی یاسین)

«حمزه علی یاسین» در خانواده‌ای لبنانی الاصل در شهر “مونترآل” کانادا چشم به جهان گشود. وی پس از آن‌که حرم‌ها و اماکن مقدس شیعی در کشور سوریه مورد تهدید گروه‌های تروریستی ـ تکفیری قرار گرفت؛ به عنوان مدافع حرم عازم این کشور شد. این جوان کانادایی لبنانی الاصل سرانجام در روز جمعه سوم مرداد ۱۳۹۳ (۲۵ جولای ۲۰۱۴) به مقام رفیع شهادت نایل آمد.
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

گفتگوهای دخترانه

همیشه آنچه که ارزشمندتر و مهم تر است در حفاظ و پوشش است. وجود زنان آن قدر ارزشمند است که خداوند دستور داده پوششی داشته باشند تا از نگاه و آزار برخی مردان در امان باشند.
وبلاگ "نذر آقا" نوشت:

انتخابات و سیاستمدار 8 ساله

به گوشم رسید که توی شورای نگهبان شلوغه، چون رأی های زیادی از آقای رئیسی باطل اعلام شده. امیدوار شدم که اون رأی ها باطل نشه و اون 2 میلیون هم برای آقای رئیسی باشه که رأی گیری به دور دوم کشیده بشه.
سایت"افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

کتاب درسی "سیر تحول پرچم ها"

این کتاب که در مدارس ژاپن تدریس میشود؛ سیر تحول پرچم کشورها را نشان می‌دهد
صفحه لنزور ماتیکهای شیطانی نوشت:

اینفوگرافی/ لخت شدن و رقصیدن

ای کاش همه میفهمیدند که آزادی به معنی لخت شدن نه تنها آزادی نیست بلکه زندان و عذاب است ...
وبلاگ "محجوبین" نوشت:

عکس/ دختران محجبه

محجبه ها فرشته اند ........
گلستان بلاگ منتشر کرد:

روزه اولی دارید؟ بخوانید

روزه داری جوانان و نوجوانان نه تنها ضرر ندارد بلکه با تغذیه مناسب منجر به کاهش چربی‌ها و حذف مواد غیرمفیدی، چون فست فودها شده و سلامت فر را تضمین می‌کند.
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

اظهار محبت پدر و مادر به نوجوانان

نوجوان گرچه دیگر #کودک نیست اما هنوز نیاز دارد عشق والدینش را احساس کند؛ عشق را با گفتار و رفتارتان نشان دهید: با گفتن دوستت دارم با در آغوش گرفتن‌های کوتاه و به پشت نواختن او
پایگاه اطلاع‌رسانی "KHAMENEI.IR" نوشت:

هشدار رهبر انقلاب نسبت به حذف فرهنگ جهاد و شهادت از کتاب‌های درسی

نگذارید این حادثه معجزه‌نشان دفاع مقدس فراموش شود؛ کسانی برای ضعیف کردن این حقیقت در واقعیت زندگی و ذهن ما انگیزه دارند؛ گفته‌اند مسئله‌ جهاد و شهادت را حذف کنید و آن‌ها هم قبول کرده و حذف کرده‌اند.