کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

پرورش کودک کتابخوان

کتاب‌هایِ مصور رنگی در اختیار کودکتان قرار دهید. داستان‌های ساده ای که مادرها و احیاناً مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها برای بچه‌ها تعریف می‌کنند نیز وسیلۀ دیگری برای جلب توجه کودک به مطالعه است.
صفحه لنزور ماتیکهای شیطانی نوشت:

خیانت مخفیانه

آموزش خوارضایی به کودکان صفر تا چهار ساله کلاس های آموزشی برای همجنس بازان ممنوعیت هرگونه آموزش دینی و اعتقادی در مدارس به دلیل پایمال شدن حقوق بشر تنها گوشه ای از مفاد ننگین سند 2030 است
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

دختره دلم را اسیر کرده است

شماره دختری که عاشقش بودم را پیداکرده و حرف زدن را با او شروع کردم و بعد از مدتی گفتم قصد ازدواج دارم، اما او مرتباً به من جواب منفی می‌داد
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

خجالت می‌کشم بگویم زن می‌خواهم

پسری ۲۵ ساله دارای شغل مناسب و شرایط برای ازدواج هستم و تاکنون با دختری ارتباط نداشته‌ام و دختری هم نبوده که فکرم برای به‌سوی او معطوف باشد، از طرفی خجالت می‌کشم با خانواده‌ام درباره ازدواج صحبت کنم. لطفاً راهنمایی کنید.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

چگونه مطمئن باشم که همسرم می‌شود

پسر ۲۳ ساله هستم که عاشق دخترخانم ۲۲ ساله شده‌ام و به او پیشنهاد ازدواج داده‌ام، اما او رد می‌کند و قصد ادامه تحصیل دارد و می‌گوید تو باید سربازی بروی،
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

می ترسم همه چیز خراب بشه!

گفتن خطاهای گذشته به همسران در صورتی که منجر به از بین رفتن اصل اعتماد طرفینی در زندگی مشترک شود، کار اشتباهی است. از بین رفتن اعتماد طرفینی در زندگی مشترک نیز موجب ناسازگاری و ناپایداری زندگی و در نهایت به جدایی و طلاق منجر می‌شود.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

دلیل مخالفت های خانواده را نمی دانم

گاهی خانواده ها هم به دلیل نداشتن مهارتهای لازم، زندگی فرزندان خود را خراب می کنند و چه بسا فرزند خویش را با نیت خیر دچار بحران نمایند! بنابراین فراگیری مهارتهای مدیریت خانواده برای والدین ضروری است.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

لطفا از خر شیطون بیاید پایین!

اجرای سند 2030 مطلقا مجاز نیست.» (بیانات رهبری، 96/2/17) این سند ننگین توسط رهبری مطلقا رد شده است و اجرای آن به هر نحوی را جایز ندانسته است. اما متأسفانه ریاست جمهور می‌گوید: «من به رهبری و مردم اطمینان می‌دهم در مورد بیانیه ۲۰۳۰ دولت تصریح کرده که در چارچوب فرهنگ ایران پایبند خواهد بود.»
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

ماجرای سند 2030

همه مواد آن سندِ شیطانی مغایر با احکام الهی و قانون اساسی بوده است، به عنوان مثال همجنس بازی یکی از مفاد این سند شیطانی بود که رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌وآله) مردان همجنس بازی که خود را همانند زنان کنند و زنانى که خود را همانند مردان کنند، لعنت کرده است
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

وعده الهی برای ازدواج فقرا

این راهکار جالب الهی درمان فقر به وسیله ازدواج است، هر چند ازدواج به نظر هزینه بردار می رسد اما وقتی به سبک اسلامی انجام شود خواهیم دید که خداوند رزق و روزی حلال ما را بسیار زیاد می کند.
وبلاگ "عکس نوشته های من" نوشت:

عکس نوشته/ رمان عشق

عشق بر هر درد بی درمان دوا نیست! عشق خود دردی است کو درمان ندارد
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

دختران فریب خورده بخوانند

اکثر دوستی های قبل از ازدواج، با هدف سو استفاده جنسی پی ریزی می شوند لیکن ابتدا پسرها به خاطر روحیه حساس و لطیف دختر خانمها،از باب عاطفی وارد می شوند تا به هدف اصلی برسند و در نهایت قربانی را با آسیب روحی روانی رها می کنند.
سایت وبلاگی "حرف لر" نوشت:

شناخت کامل زوجین گام ابتدایی برای تداوم یک زندگی سالم است

شروع زندگی مشترک یک سری مهارت ها و انگیزه های لازم را برای آغاز یک زندگی نیاز دارد و شناخت کامل زوجین گام ابتدایی برای تضمین و تداوم یک زندگی سالم است.
محمد فخارزاده

مصاحبه با یک جوان موفق

می خواهم یک شب راحت بخوابم و یک بار پیاده تمام جنگل های شمال را طی کنم.
کانال تلگرامی "افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

خلوت انس/ سخنانی از شیخ رجبعلی خیاط

قاشق براى غذا خوردن است و فنجان براى چاى نوشیدن. انسان هم تنها براى آدم شدن خوب است