وبلاگ "انعکاس" نوشت:

ازدواج و ارتباطات اجتماعی زن و شوهر

جوانان هیئتی و مسجدی بعد از ازدواج از فعالیت های فرهنگی کنار می کشند، غافل از اینکه اگر کسی از اینها جدا شد و نمکدان شکست، روزی نمکدان همسرش را هم به راحتی خواهد شکست.
کانال تلگرامی "طنزیم" نوشت:

طنزهای ابتکاری !!!!

ابتکار شده معاون امور زنان رئیس جمهور خدا رو شکر ، ۴ سال سوژه طنز جدید
وبلاگ "بفرما عروسی" نوشت:

انیمشن ازدواج آسان

بفرما عروسی انیمیشن ازدواج آسان
گلستان بلاگ منتشر کرد:

ازدواج شیشه‌ای!

نوع جدید سبک زندگی مشترک مردان و زنان بدون ثبت ازدواج به تعبیر کارشناسان ازدواج سفید نام دارد که این امر می تواند تهدیدی برای سلامت روانی جامعه باشد.
وبلاگ "دست نوشته های یک عاقد" نوشت:

دست نوشته های یک عاقد

دختری که سه سال قبل پیش از عقد اصرا کردم ازواجش سرانجامی ندارد دیروز طلاق گرفت %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
صفحه اینستاگرام "معراج الشهدا" نوشت:

گزارش تصویری/ پیوند آسمانی در معراج الشهدا

هفتمین پیوند آسمانی در بهشت زمین همزمان با شب میلاد امام رضا(ع) مراسم عقد زوج خادم الشهدا در معراج شهدا برگزار شد.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

یا ارتباط نامشروع یا لو دادن عکس ها!

دختری 21 ساله هستم که مدتی با پسرخاله‌ام به‌قصد ازدواج دوست بودم؛ ولی بعدها فهمیدم او به درد من نمی‌خورد؛ اما عکس‌های بدی از من پیش او است و تهدید کرده که یا با من رابطه نامشروع داشته باش و یا اینکه عکس‌هایت را به دیگران نشان می‌دهم
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

می ترسم اگر شوهر نکنم به گناه آلوده شوم

ازدواج مطمئن ترین راه برای تامین نیازهای روحی و جسمی هر انسانی می باشد که انسان می‌تواند نیاز خود به آن را به صورتهای مختلفی مانند نامه نوشتن، واسطه قرار دادن و حتی به صورت شفاهی با والدین خود در میان گذاشته و آنها را متوجه این نیاز اساسی خود کند.
کانال تلگرامی "روشنگری" نوشت:

اینفوگرافی/ علم ماهواره بر بام خانه ایرانی

اگر زن و شوهر بیاموزند: ماهواره یعنی ورود افسردگی و خیانت و هوو های خوش آب و رنگ تلویزیونی به خانه نیاز به برخورد پلیسی نخواهد بود
کانال تلگرامی "تبیان رسانه ی زندگی" نوشت:

کلاس‌های مشاوره پیش از ازدواج

کلاس‌های آموزشی و مشاوره‌های پیش از ازدواج، به طور حتم دختر و پسر را با چالش‌های زندگی مشترک که هر زوجی به طور اجتناب‌ناپذیر با آن مواجه خواهد شد، آشنا می‌سازد و روش‌های روبرویی و مقابله با آن را معرفی می‌نماید.
وبلاگ "تُنگ تَنگ" نوشت:

انکحتُ عشق را و درخت انار را/ زوجتُ سیب را و تمام بهار را

+میان عاشق و معشوق رازی‌ست... ++رازِ خود به کس نگفتم/ مهرت را به دل نهفتم... +++گفتم اگر هزار بار دیگر دوباره زاده شوم، چشم‌بسته دست های تو را خواهم گرفت
وبلاگ "نامه ی مهر" نوشت:

چه چیزی موجب آرامش انسان ها می شود؟

خانواده می تواند محل مقدسی برای زن و مرد شود و آسایش و آرامش را برای آنان به ارمغان آورد. وقتی پیامبر اسلام (ص) از امام علی (ع) سوال کرد که یا علی فاطمه را در زندگی چگونه یافتی؟ فرمودند: فاطمه یاور خوبی است در اطاعت خدا.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

همسرم دوست دارد چادری باشم

دانشجوی ٢١ ساله‌ای هستم که با پسری مذهبی آشنا شده‌ام که بسیاری از باورهای من را تغییر داده و اهل نماز و روزه شده‌ام، اکنون از من می‌خواهد که چادر بپوشم تا به خواستگاری بیاید و با من ازدواج کند، ولی مادرم می‌گوید چادر پوشیدن باعث انگشت‌نما شدن می‌شود و دیگران پشت سرت حرف می‌زنند
صفحه اینستاگرام "طلبه بروز" نوشت:

علت قتل آتنا اصلانی از نظر حامیان روحانی!

نظریه معیوب روانشناسان غربی که اعتقاد داشتند گرسنگی شهوانی مثل گرسنگی ناشی از غذا نخوردن است، وقتی که به آن پاسخ داده شود و آزادگذاشته شود بالاخره به مرحله ی سیری می رسد، سالهاست که مردودشده! گرسنگی روح و جسم متفاوتند.. و اتفاقا شهوت وقتی آزاد گذاشته شود، سیری ناپذیر می شود!
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

ازدواج با دختر مجازی!

پسری 23 ساله‌ام که مدت 3سال با دختری به صورت مجازی در ارتباط هستم و به او علاقه‌مند شدم؛ آیا برای خواستگاری از ایشان اقدام کنم؟