گلستان بلاگ منتشرکرد

پوستر/ علم امام زمان به احوال شیعیان (عج)

حضرت مهدی (عج) : علم ما به شما احاطه دارد و چیزی از اخبار شما بر ما پوشیده نیست.
سایت حرف تو نوشت:

تا دلم غافل ز آقا می شود!

تا مرا نفسم به ذلت می کشد! / مهدی زهرا خجالت می کشد
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:

منتظرین دروغین فرج

غیبت، تهمت ناروایست که سال ها به تو زده ایم و غافل از آنیم که تو مدت هاست آمده ای و این ماییم که رفته ایم. آقا جان برای آمدن ما دعا کن..
گلستان بلاگ منتشر کرد:

حدیث/ امام خود را بشناس

امام صادق (علیه السلام)می فرمایند: امام خود را بشناس .اگر امام خود را شناختی چه ظهور زود تر اتفاق افتد یا دیر ،به تو زیانی نمی رساند.
گلستان بلاگ منتشر کرد:

راز طول عمر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه)

طول عمر حضرت مهدی علیه السلام همواره یکی از سوالات حوزه مهدویت می باشد. دلیل اصلی این پرسش ندیدن انسان با عمرهای طولانی و زندگی های کوتاه مدت اطرافیان مان است. در صورتی که نباید عمر حضرت را که اراده الهی بر طولانی بودن آن تعلق گرفته با عمر سایر انسان ها مقایسه کرد...
گلستان بلاگ منتشر کرد:

حدیث/ از رحمت خدا نا امید نشوید

حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام)می فرمایند: انتظروا الفرج و لا تیاسوا من روح الله فان احب الاعمال الی الله عزوحل انتظار الفرج . در انتظار فرج باشید و از رحمت خدا ناامید نشوید، زیرا بهترین اعمال در نزد خدای بزرگ انتظار فرج است.
وبلاگ "محبان مهدی (عج)" نوشت:

فقط یـک جمله برای امـام زمـان(عج) بنویس

خبر آمد خبری نیست هنوز،از غم دوری دلدار بسوز،باید این جمعه بیاید باید،من دگر خسته شدم از شاید. اللهم عجل لولیک الفرج
وبلاگ "دانشکده فنی دختران" نوشت:

دعای سلامتی امام زمان (عج)

دانلود دعای سلامتی حضرت مهدی (عج) با صدای مداح های ایران
دورهم به نقل از وبلاگ قدس منتشر کرد:

بیاکه عالم وادم درانتظارشماست

فرازهایی از دعای ندبه کجاست آنکه ‏آماده‏ شده براى ریشه‏ کن ‏ساختن ستمگران؟ کجاست‏ آن مایه امید براى از بین بردن ستم و تجاوز؟ کجاست ریشه کن کننده ستیزه جویان و گمراهان و بى ‏دینان؟
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

سلسله مراتب معرفت به امام زمان (علیه السلام)

آیت الله مصباح یزدی : بیش‌تر توجّه داشته باشیم که او از ما چه مى‌خواهد و دوست دارد چه کارى انجام بگیرد. این که ما نیز به نوایى برسیم یا نرسیم، مهم نیست. حال بنگریم که مرتبه معرفت ما به امام زمانمان ارواحنا فداه تا چه حدّ است و ولىِّ امرمان را به چه اوصافى (ظلم‌ستیزى، عدالت‌گسترى، آبادسازى، دانش‌گسترى، یا...) مى‌شناسیم.
وب سایت «قرارگاه جنگ نرم» نوشت:

پوستر "بهجت روح"

انسان برای پیمودن مسیرهای سخت و دشوار و گذر از دره های عمیق که زندگی جاوید و ابدی او راتهدید می کنند نیاز به “چراغ راه” و “راهنمایی مطمئن” دارد.
وبلاگ «علمدار آرت» نوشت:

پوستر/ یا حجه ابن الحسن (عج)

جان من و روح من وراه من خسرو جان پرور و دلخواه من پرده بر افکن ز رخ ای ماه من زهره به روی تو بود مشتری یا حجت ابن الحسن العسگری
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

سال ها منتظر سیصد و اندی مرد است!

منتظر راستین امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) است، بر اثر تخلق به اخلاق الهی گرد حرام نمی ‏گردد و جانش به گَرد معصیت غبار نمی ‏گیرد و می ‏کوشد در انجام دادن واجب و دوری از معصیت که در رأس آموزش‏های فرعی اسلام است، کوتاهی نکند.
سایت وبلاگی "همدان نیوز" نوشت:

دلهره های آخر الزمانی!

خداوند به مسلمانان هشدار می دهد که مبادا پس از وفات پیامبر به دوران جاهلیت خود بازگردند. مسئله ای که در تمام امت های گذشته رخ داده است. مثلاً حضرت ابراهیم(علیه السلام) برای ترویج یکتاپرستی و برچیدن بت پرستی مبعوث شد، خانه خدا را به عنوان مرکز توحید تجدید بنا کرد؛ اما با وفات ایشان دوباره خانه خدا، تبدیل به مرکز شرک شد.