دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت:

تعریف خانوادۀ خوب

ما درباره هر آنچه که با آن ارتباط داریم و با آن زندگی می کنیم، لازم است که تعریف و تلقی صحیحی داشته باشیم تا ارتباط ما با آن پدیده ها راحت تر شود. مثلا خانم، تعریفش از مادری چیست؟ مادری به نوعی جلوۀ مقام ربوبیت خداست...
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

دوره جدید جاهلیت خبری!

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که ساعتها مشغول تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی باشید اما باز هم از خبری جا بمانید. بی خبری فقط عقب ماندن از خبرنیست؛ خیلی وقت ها بی حسی خبری است؛ خیلی وقتها هم عبور از خبر است.
دورهم به نقل از وبلاگ شهر بهشت نوشت:

مردم، مراجع تقلید ونظام بانکی

اینروزها داستان بانکها و مردم و بحث بانکداری ربوی هم برای خودش معضلی شده از یک طرف مردم نمی تونن بدون ارتباط با بانکها فعالیت اقتصادی بکنن از طرف دیگه با توجه به قوانین بانکی و فتوای مراجع عظام شک و تردید تودلاشون جا خوش کرده بلاخره تکلیف چیه!
دورهم به نقل از وبلاگ شهر بهشت نوشت:

شهید محلاتی، مجاهد خستگی ناپذیر راه انقلاب

پیام امام خمینی (ره ) : امید آن است که ولی نعم، این میهمانان را که به سوی او می‌روند از محضر خود کامیاب فرماید... و به این عزیزانی که در این جنایت هوایی به سوی او پرواز کرده‌اند، اجازه ورود به محفل خاص خود دهد، و حجت‌الاسلام حاج شیخ فضل‌الله محلاتی، شهید عزیز را که من و شما او را می‌شناسیم، که عمر خود را در راه انقلاب صرف کرد و باید گفت یکی از چهره‌های درخشان انقلاب بود و در این راه، که راه خداوند است، تحمل سختی‌ها نمود و رنج‌ها کشید و با قامت استوار ایستادگی کرد، اجازه ورود در محضر شهدای صدر اسلام مرحمت فرماید.»
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

علل همجنس بازی در جامعه

اسلام دینی جامع و کامل است که بهترین راه‌های نجات و سعادت را، در خود جای داده است، اما متاسفانه امروزه، در بین مردمی که ادعای مسلمان می‌کنند، شاهد برخی از گناهان مانند: لواط، زنا، خود ارضایی و... هستیم که ریشه در جهل و نادانی، تحریک شهوت، ضعف ایمان و عقاید، آنها دارد.
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

حضور در راهپیمایی، مصداق وفای به عهد، ولایت پذیری و بصیرت

آیت الله جوادی آملی : حضور در راهپیمایی وفای به عهد و تقویت نظام و رهبر معظم انقلاب اسلامی است که هر دوستی را امیدوار و هر دشمنی را نا امید می کند...
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

رویکرد اخلاقی انقلاب اسلامی

کی از اندیشه‌هایی که انقلاب اسلامی در تضاد با آن است، نگاه انسان محوری «اومانیسم» است. چون جوهره و اصل این تفکر و محوریت آن انسان بوده و انسان جوهره و روح این تفکر است.
دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت:

هیچ کس نگوید من تکلیفی ندارم

هیچ کس نگوید من تکلیفی ندارم، من مسئولیتی ندارم؛ همه مسئولند. مسئولیت معنایش این نیست که اسلحه ببندیم، بیائیم توی خیابان راه برویم؛ در هر کاری که هستیم، احساس مسئولیت کنیم؛
باشگاه وبلاگ نویسان استان سمنان "نوبت شما" نوشت:

اقدامی که زندگی آیت‌الله مکارم شیرازی را عوض کرد

این شهید ۱۴ سال زندانی بود و هیچ کتابی غیر از قرآن برای مطالعه در اختیار نداشت. او می‌گفت هزار بار قرآن را در این مدت ختم کردم و هر بار چیز جدیدی از آن متوجه شدم.
کانال تلگرامی "افسران جوان جنگ نرم" نوشت:

دوره ای شده که همه چیز صاحب دارد غیر از دین

هر کسی را بهر کاری ساختند. متخصص مهم است. یک آسپرین ما از دست غیر متخصص نمی خوریم بعد درباره دین . . .
وبلاگ «پاتوق بچه شیعه ها» نوشت:

هاشمی، هاشمی است

شامگاه یکشنبه 19 دی ماه رسانه های مختلف خبری، خبری را از بیمارستان شهدای تجریش تهران مخابره کردند که به سرعت در رأس خبرهای کشور و جهان قرار گرفت و آن خبر فوت مرحوم آقای اکبر هاشمی رفسنجانی بود.
سایت "دولت بهار" نوشت:

عکس/ جواد ایزانلو مبلغ دینی روستای چناران

جواد ایزانلو مبلغ جوانی است که رمضان امسال به همراه خانواده در روستای چناران از توابع بجنورد ساکن شده است تا به تشریح احکام و بیان مسایل اسلامی و همچنین رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات مردم بپردازد. این روحانی جوان توانسته در مدت حضور خود در روستا با اهالی و نوجوانان ارتباط خوبی برقرار کند.
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود کلیپ از هاشمى، عثمان نسازید!!

آیا رحلت هاشمی رفسنجانی مرگی مشکوک بود؟ باید باور کنیم که برادر و خانواده ی ایشان در مورد نحوه ی فوتشان پنهانکاری می کنند؟! باید باور کنیم که این شایعات پروژه ی جدیدی برای ضربه به نظام و انقلاب نیست؟!!...
دورهم به نقل از وبلاگ شهر خوبان نوشت

مشکل ما در دین‌داری، سبک زندگی خطاست!

سبک زندگی یعنی چگونه زندگی کردن، ما اگر تأکید بیشتر بر اصلاح شیوۀ رفتار نداشته باشیم و اولویت را به موضوعات دیگری نظیر عقیده و عواطف دینی بدهیم، اشتباه کرده‌ایم. سبک زندگی ما، شخصیت و عادات ما را می‌سازد، سبک زندگی، رفتار ما را شکل می‌دهد، اینجاست که اجرای دستورات خدا سخت می‌شود یا آسان.
دورهم به نقل از وبلاگ قدس نوشت:

مدیریت انسان بر حافظه

استاد شهید مرتضی مطهری: افراد از نظر هوش، فهم، استعداد و حافظه با یکدیگر اختلاف دارند. انسانهاى رشید از حافظه خود بهره‌‌بردارى صحیح مى‌‌کنند، ولى آدمهاى غیر رشید ممکن است حافظه بسیار نیرومندى نیز داشته باشند اما نتوانند از آن استفاده کنند. آدم غیر رشید تصور مى‌‌کند حافظه یک انبار است،