کانال تلگرامی "KHAMENEI.IR" نوشت:

پوستر/ در مقابله با استکبار مردم تنهایتان نمی گذارند

رهبرانقلاب خطاب به رئیس جمهور: مطمئن باشید در مقابله با استکبار، مردم تنهایتان نمی گذارند
سایت "روشنگری" نوشت:

حج محل ابراز موضع ملتها

بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) حج بهترین جا است برای اینکه امّت اسلامی -همه، از همه ی کشورها- بتوانند ابراز موضع کنند..
کانال تلگرامی "دلنوشته های یک طلبه" نوشت:

تعلیم و تربیت افسر ارزشی فضای مجازی

من یک نفرم. اما ما به تیمی قوی و قدرتمند در فضای مجازی نیاز داریم. هر سال نمایندگان مردم و حتی خبرگان، ابتدا در فضای مجازی انتخاب خواهند شد و سپس در فضای حقیقی به قدرت میرسند. من به ده ها تیم تلگرام و واتساپ و بیسفون بچه های ارزشی پیوستم
سایت "KHAMENEI.IR" نوشت:

اقدام و عمل

«اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» شعاری بود که ولی امر مسلمین، آن را راهنمای عملِ ملّت و مسئولین جمهوری اسلامی ایران قرار داد و به صورت جدّی آن را پیگیری نمود. البتّه این شعار، منحصر به امسال نبود و محدود به ابلاغ سیاستهای مربوطه نبود.
وبلاگ "ولایت فقیه و حکومت اسلامی" نوشت:

حفظ جمهوری اسلامی مهم تر از جان امام عصر عجل الله فرجه!

شاید این تعبیر امام برای بسیاری سنگین و سؤال برانگیز باشد که چگونه حفظ نظام ما از حفظ جان جانان امام زمان ارواحنا فداه مهم تراست؟!! اما اگر به کلام امام، کامل گوش دهیم خود پاسخ این سؤال را داده اند.
وبلاگ "ولایت فقیه و حکومت اسلامی" نوشت:

مفاسد و مشکلات اقتصادی را به پای چه کسی باید نوشت؟

شما در هیچ کجای قانون اساسی نمی‌بینید که مسئول رفع همه‌ی نابسامانی‌های اقتصادی و فسادهای مالی را یک نفر معرفی کرده باشد؛ بلکه هر کس در هر موقعیتی که هست اختیارات و وظایفی دارد که طبیعتاً مسئولیت آن حوزه‌ی کاری هم متوجه‌ی خودش خواهد بود.
وبلاگ «جنگ نرم» نوشت:

اگر رهبر انقلاب نبودم...

اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم،رئیس فضای مجازی کشور میشدم.رایانه ها و فضای مجازی و سایبری که الان در اختیار شماست ،اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید میتوانید یک کلمه حرف درست خودتان را به هزاران مستمعی که شما را نمیشناسند برسانید!این فرصت فوق العاده ایست مبادا این فرصت را ضایع کنید که اگر ضایع شد خداوند متعال از من و شما روز قیامت سوال خواهد کرد.
سایت "آپارات" نوشت:

شعرخوانی صابر خراسانی درباره حرم امام رضا(ع) و اشک رهبری

شعرخوانی صابر خراسانی درباره حرم امام رضا علیه‌السلام و اشک‌های رهبر معظم انقلاب
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

صراط مستقیم اسلامی-انقلابی

آیا حسن روحانی در چهار سال قبل، به صراط مستقیم اسلامی-انقلابی پایبند بوده است؟ آیا رئیس دولت یازدهم، که قبل از حکم تنفیذ در ایجاد تفرقه و حمله به توانمندی نیروهای نظامی در راستای پروژه آمریکائی سنگ تمام گذاشته، آیا می تواند در صرط مستقیم اسلامی-انقلابی باشد؟!
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

امنیت حجاج مهم است و ما قضایای حج ۹۴ را فراموش نمی‌کنیم

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه امت اسلامی کجا بهتر از حج می‌تواند درباره‌ مسجدالاقصی اظهارنظر کند؟ فرمودند: اظهار موضع درباره‌ حضور شرارت‌آمیز آمریکا در منطقه جایش کجاست؟ حج بهترین جا است.
کانال تلگرامی "التماس تفکر" نوشت:

سخنان رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ روحانی

پرداختن به مسائل داخلی، به مشکلات مردم و مسئله معیشت و اقتصاد که باید در طول این چهار سال به حد قابل قبولی برسد. تعامل گسترده با دنیاست. این درست نقطه مقابل آن است که دشمنان ما و سلطه گران عالم به دنبال آن هستند. اتحاد ملت را قدر بدانید، التهاب آفرینی نشود. از نظرات مخالف آشفته نشوید بگذارید نظرات داده شود و #انتقاد را بپذیریم.
وبلاگ "جالب" نوشت:

شعری از مقام معظم رهبری با عنوان: خورشید من بر آی

دل را ز بی خودی سر از خود رمیدن است / جان را هوای از قفس تن پریدن است از بیم مرگ نیست که سرداده ام فغان / بانگ جرس زشوق به منزل رسیدن است
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

نفوذ نیروهای دشمن به خاکریزهای انقلاب

امام خامنه ای، با علم به اینکه، خاکریزهای انقلاب اسلامی به تصرف نفوذیها دشمن درآمده، "هشدار جدی فرمان آتش به اختیار" را صادر کردند و لذا خواست نفوذیهای دشمن، فراموشی استراتژی فرمان آتش به اختیار است!
سایت "بصیرت" نوشت:

رویکرد رهبری به چینش کابینه

رویکرد رهبری به دولت‌ها همواره حمایتی بوده و مسئله‌ی اصلی مدنظر ایشان در ارتباط با همه‌ی دولت‌ها و کابینه‌ها، خدمتگزاری هرچه بیشتر به مردم است. البته بر اساس قانون معرفی برخی وزیران مهم و حساس مانند اطلاعات و امور خارجه نیز باید به تأیید رهبری برسد.
کانال تلگرامی "KHAMENEI.IR" نوشت:

مخصوص کسانی‌ که می‌خواهند توبه کنند

نمازی که رهبر انقلاب توصیه کردند در یک‌شنبه‌های ماه ذی‌قعده اقامه شود؛ مخصوص کسانی‌که می‌خواهند توبه کنند