کانال تلگرامی "اندیشه جویان استاد حسن عباسی" نوشت:

25 سال بعد اسرائیل نخواهد بود

استاد حسن عباسی: ما انقلابیون به این وعده ی امام خامنه ای ایمان و اعتقاد کامل داریم
وبلاگ "نماز" نوشت:

ما همه در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنیم

صهیونیسم در فلسطین محکوم به فناست روز جهانی قدس گرامی باد (مرگ بر آمریکا)
سایت "تسنیم" نوشت:

روایت رهبرمعظم انقلاب ازشهید مصطفی چمران/هم عشق، هم عقل!

او به من می گفت که در دانشگاه‌های آمریکا برجسته‌های درجه‌ یک، معدود بودند و ایرانی‌ها در بین آنها بیشتر از همه بودند. ایرانی‌ها از متوسّط استعداد جهانی بالاترند؛ این را ما از افراد دیگر هم مکرّر شنیده‌ایم؛ عرض کردم حالا هم که تجربه‌ها این را نشان می دهد.
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

گفته بودیم دوران «بزن در رو» تمام شده است

داعش البته کوچک‌تر از آن است که مخاطب ما قرار گیرد؛ ما به اربابان آمریکایی و نوچه‌های اسراییلی و سعودی او خطاب می‌کنیم که اگر دست از پا خطا کنند حتما با قاطعیت و صلابت ایران اسلامی مواجه خواهند شد.
وبلاگ "نوشته های یک پسر قمی" نوشت:

خروس سبز رنگ فتنه

نخیر آقا ... چه کسی گفته جریان فتنه از اعمال گذشته پشیمان است ؟ مگر مغز چارپایان را خورده اند؟؟؟ پس جواب خون ندا آقاسلطان را که می دهد؟ همیشه به یاد داشته باشید فتنه گر واقعی آن است که برای احمقانه ترین کارها ، دلیل داشته باشد!
وبلاگ "صلابت" نوشت:

فضای مجازی غیر قابل کنترل... همین!

"فضای مجازی غیرقابل کنترل و غیرمنضبط رها شده"2 عبارتی تأمل برانگیز و دردناک است؛ که به واسطه ی غفلت و سهل انگاری مسئولین دولت یازدهم بر فضای مجازی ایران شهید پرورمان سایه ای شوم افکنده است... !
وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» نوشت:

دانلود کلیپ ای ماه تر از ماه/ باصدای حامد همایون تقدیم به امام خامنه ای

ای نورتر از نور تر از نور تر از نور- ای ماه تر از ماه تر از ماه تر از ماه هیهات اگر یار بخواهی و نباشم- ای وای به من گر تو مرا یار ندانی
وبلاگ "محجبه" نوشت:

اینفوگرافی/ماندگاری انقلاب در صحنه دفاع مقدس

دفاع مقدس در کنار خساراتی که برای ما داشت، فواید و منافع بزرگی هم داشت. این منافع به مراتب بزرگتر و بیشتر از آن خسارات است.
وبلاگ "معبر جوان عاشورایی" نوشت:

خوراک فضای مجازی

فضای مجازی یک فضای بسیار خوب است که اگر از این ظرفیت به خوبی استفاده بشه (در راستای اهاف انقلاب) می توانیم به زودی به نتیجه برسیم. نتیجه همان آرمان خواهی جوانان مؤمن و انقلابی منظورمان است
سایت حرف تو نوشت:

ساعت خواب حوزه های علمیه سراسر کشور!

علما و مراجع و طلبه های عزیز لطفا روشنگری کنید! سکوت یعنی دست داشتن در خیانت ها و تایید حرکت های دشمن! درست پروژه 2020 در حال اجراست انجا هم گفتن چون انقلاب از قم بوده انتی انقلاب هم باید از قم باشد!
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:

ضربه ای که از اعتماد به گرگ، عاید ایران می شود!

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام با اشاره به ضربه خوردن بر اثر اعتماد به دشمن گفتند: «می توانستیم به دشمن اعتماد نکنیم اما در جاهایی به علتهایی مثلاً برای گرفتن بهانه از دست آمریکایی ها کوتاه آمدیم که البته بهانه گرفته نشد و ضربه هم خوردیم.
وبلاگ "وزنه سیاسی" نوشت:

سنای آمریکا طرح جامع تحریم های ایران را تصویب کرد

موضع وزیر خارجه آمریکا رکس تیلرسون: «سیاست دولت آمریکا حمایت ازل انتقال مسالمت آمیز قدرت در ایران است و از عناصری در داخل ایران حمایت کنیم که منجر می‌شود به انتقال مسالمت آمیز حکومت. و البته همان طور که می‌دانیم، آن عناصر حضور دارند.»
صفحه اینستاگرام "khamenei_ir" نوشت:

اینفوگرافی/ ارزش شب قدر

صفحه اینستاگرام پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری یک اینفو گرافی با موضوع ارزش شب قدر منتشر کرد. از نظر ارزشیابی و تقویم الهی، یک شب برتر از هزار ماه است. قدر لیلة القدر را بدانیم.